Понеділок., 21. травня 2018

Керівництво району провело нараду з питань охорони здоров’я

DSC 009128 березня, під час робочої зустрічі, за участі голови районної ради Йосифа Шіна, голови райдержадміністрації Іштвана Петрушки, міського голови Золтана Бабяка та головного лікаря Берегівської ЦРЛ – Івана Малеша було прийнято рішення замовити коригування проектно-кошторисної документації з будівництва лікувального корпусу «А» (недобудова). В перспективі там будуть розміщені відділення з хірургічного корпусу.

Керівництво району оглянуло і хірургічний корпус. Саме стан цієї 130-ти річної будівлі спонукає до прийняття рішення щодо закінчення будівництва корпусу «А».

Вшановували героїв угорської революції 1848 року

У церемонії взяв участь голова районної ради Йосиф Шін.15.03.17

Урочистості розпочалися в реформатській церкві екуменічною Службою Божою. З річницею визвольного повстання 1848 року присутніх вітали й давали напутні слова священики трьох конфесій: римо-католицької – о.Янош Молнар, греко-католицької – о.Віктор Сабов та реформатської – о.Ференц Тороцкезці.

Детальніше...

17.03.1

7 березня, під керівництвом голови райдержадміністрації Іштвана Петрушки, відбулася нарада щодо будівництва об’їзної автодороги навколо м.Берегово та с.Астей – до МАПП «Лужанка».

Детальніше...

Засідання восьмої сесії Берегівської районної ради VII скликання

16864527_755781594577322_9018579153884231067_nСьогодні відбулося пленарне засідання восьмої сесії Берегівської районної ради VII скликання.

В роботі сесії взяли участь голова районної ради Йосиф Шін, голова райдержадміністрації Іштван Петрушка, депутат обласної ради Мікловш Товт, керівники відділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

На порядок денний винесено 22 питання, серед яких – звіт голови райдержадміністрації про виконання райдержадміністрацією делегованих повноважень за 2016 рік, про виконання районного бюджету за 2016 рік, про внесення змін до бюджету на 2017 рік внесення змін до районних Програм з питань охорони здоров’я.

Детальніше...

Відбулися засідання постійних депутатських комісій

DSC_0061

Відбулися засідання постійних депутатських комісій Берегівської районної ради, в роботі яких взяли участь заступник голови Берегівської районної ради – Горват В.С., голова РДА – Петрушка І. Ш. та його заступник Матій В. О., а також начальники управлінь та відділів РДА.

        Серед перших питань порядку денного був звіт голови районної державної адміністрації – Петрушка І. Ш. про здійснення райдержадміністрацією делегованих їй районною радою повноважень.

Детальніше...

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ РАДИ

від _ 09.02.2017 _ р. № _ 3 _

м.Берегово

Про скликання восьмої сесії

районної ради VІІ-го скликання

Відповідно до частини 4 та 9 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати восьму сесію районної ради VІІ-го скликання, пленарне засідання якої провести 24 лютого 2017 року об 11.00 год. київського часу у великому залі районної ради з орієнтовним порядком денним:

Детальніше...

На Берегівщині вкотре відбувся один з найсмачніших фестивалів року

11 лютого, в селі Геча, що на Берегівщині традиційно провели ХІ Міжнародний фестиваль різників-гентешів. Незважаючи, на те, що його перенесли, бажаючих взяти участь було чимало – заявки подало 11 команд з Берегівського, Мукачівського, Ужгородського районів та села Локітелек (Угорщина).

Вже з 7-ої ранку команди почали завзято працювати на виділених їм ділянках, розбирати м’ясо та готувати страви по власних фірмових рецептах. Так, гості фестивалю мали змогу скуштувати кров’янку, «торош капусту», гурку, печені ковбаски та вже традиційні бограч і гуляш. Деякі м’ясні вироби команди привезли з собою, адже не мали б змогу приготувати їх за такий короткий період – різні копченості, сальтисон, сало, пікницю, шовдарь та шкварки. Не забули й про напої – можна було скуштувати вино, домашню «палинку» та глінтвейн.

Детальніше...

Берегівська районна державна адміністрація fényképe.           7 лютого 2017 року голова районної ради Йосиф Шін та голова райдержадміністрації Іштван Петрушка  відвідали угорське місто Чонград, де з місцевими колегами було підписано Угоду про транскордонне співробітництво між Берегівською райдержадміністрацією, Берегівською районною радою та Асоціацією органу місцевого самоврядування Багатоцільового напрямку міста Чонград.

Детальніше...

УВАГА

Всеукраїнська благодійна організація «Асоціація благодійників України» запрошує до участі в конкурсі «Благодійна Україна - 2016».

Детальніше...

Изображение 006Голова Берегівської районної ради Йосиф Шін провів погоджувальну нараду із представниками депутатських фракцій районної ради, на яку було запрошено голову райдержадміністрації Іштвана Петрушку, першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Матія та заступника голови районної ради Василя Горвата. У ході своєї роботи депутати одноголосно погодили дату та порядок денний пленарного зас і дання восьмої сесії районної ради VІІ-го скликання, яка запланована на 24 лютого 2017року .

 

Фото профиля Ildikó Gricza-VarcabaБерегівська районна рада з глибоким сумом сповіщає про передчасну смерть чуйної, доброзичливої та принципової людини, колишнього депутата трьох скликань Берегівської районної ради

Ковача Юлія Юлійовича

та висловлює співчуття депутату районної ради Ковачу Золтану Юлійовичу з приводу важкої втрати – смерті батька, а також рідним і близьким померлого. 

 

 Вітаємо! 

          На днях День народження святкував депутат районної ради Стефан ДУДИЧ.

З цієї нагоди вітаємо його, бажаємо імениннику міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту, миру і злагоди, невичерпних життєвих сил та благополуччя. Нехай у справах, які започаткував, будуть запорукою енергійність, цілеспрямованість та бажання досягти нових висот. 

З повагою: керівництво, депутатський корпус
та колектив районної ради

 До уваги платників рентної плати  за спеціальне використання води!!!! 

           Берегівське відділення Виноградівської ОДПІ ГУ ДФС у Закарпатській області інформує, що відповідно до ст.25 Водного кодексу України   Міністерством екології та природних ресурсів України наказом від 16.03.2015 № 78 затверджено «Порядок ведення державного обліку водокористування» та форму звітності № 2ТП-водгосп (річна).

          Водокористувачі (платники рентної плати), що мають дозвіл на спеціальне водокористування відповідно до пункту  1.11. вищезазначеного наказу  зобов'язані надати до Берегівського відділення Виноградівської ОДПІ у строк до  09 лютого 2017 року  разом з податковою декларацією з рентної плати звіт за формою 2ТП з відміткою про його одержання Басейновим управлінням водних ресурсів річки Тиса.

За матеріалами Берегівського відділення Виноградівської ОДПІ
Головного управління ДФС у Закарпатській області

 Вітаємо! 

          На днях День народження святкував сільський голова с. Рафайново Йосип АНТАЛ.

З цієї нагоди вітаємо його, бажаємо імениннику міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту, миру і злагоди, невичерпних життєвих сил та благополуччя. Нехай у справах, які започаткував, будуть запорукою енергійність, цілеспрямованість та бажання досягти нових висот.

 

З повагою: керівництво, депутатський корпус
та колектив районної ради