Середа., 17. січня 2018

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови ради
від 30.09.2016 р. № 14

Про проведення перевірки,
передбаченої Законом України «Про очищення влади»

Відповідно до статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про очищення влади», Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, та Плану проведення перевірок відповідно до Закону України «Про очищення влади», затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №1025:

Детальніше...

14448979_674737966015019_779530863942439620_n День працівників освіти

Традиційно, у першу неділю жовтня в Україні відзначається День працівників освіти, який в народі названий Днем вчителя.

Отож, саме з цієї нагоди, вчора у залі районної ради відбулися урочисті заходи. Свято розпочалося із теплих привітань наймолодших учасників концерту – талановитих дошкільнят – вихованців Свободянського та Берегуйфалівського дошкільних навчальних закладів, які своєю щирістю одразу створили святковий настрій.

Потім освітян району вітали начальник відділу освіти, молоді та спорту Берегівської райдержадміністрації – Дьенді Шімон, голова райдержадміністрації – Іштван Петрушка та голова районної ради – Йосиф Шін.

Детальніше...

 Засідала колегія райдержадміністрації. Підготовка установ бюджетної сфери району до опалювального періоду – одне з найважливіший завдань

dsc_0525Сьогодні, під головуванням голови райдержадміністрації Іштвана Петрушки, відбулося засідання колегії. На засіданні також були присутні: заступники голови РДА – Віталій Матій та Федір Бімба, голова районної ради Йосиф Шін та його заступник Василь Горват, керівники структурних підрозділів та установ району.

Під час колегії розглянуто найактуальніші питання.

Так, про хід підготовки господарського комплексу та установ бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період на 2016-2017 роки інформував завідувач сектору інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Дуридівка Євген:

Детальніше...

beregfest Найкращі учасники BEREG FEST 2016

Під час проведення 51- го фестивалю «Берег Фест 2016/ BEREG FEST 2016», села району представляли свій колорит, звичаї і самобутню культуру. Звісно, активну участь у підготовці виставки брали керівники сільрад, будинків культури та освітяни району.

«Хочу подякувати від імені райдержадміністрації та районна ради всім сільським головам, які підтримали нашу ініціативу та взяли активну участь у організації та проведенні цьогорічного BEREG FEST, керівникам освітніх закладів та закладів культури району. Наші успіхи можливі тільки коли ми разом будемо працювати для блага рідної Берегівщи! Тому щиро вдячний всім, хто доклав зусиль до проведення Берег Фест 2016/ BEREG FEST 2016. Особлива ж подяка – сільському голові с. Яноші – Іштвану Барта, який прийняв у себе BEREG FEST 2016», – наголосив голова райдержадміністрації Іштван Петрушка.

Детальніше...

14485011_672138012941681_7034502007373963810_n Вручено відзнаки “Почесний громадянин Берегівського району”

Отже, на основі спільного розпорядження голови Берегівської районної державної адміністрації та голови Берегівської районної ради від 30.08.2016 р. №12 «Про присвоєння звання «Почесний громадянин Берегівського району»:

«За активну суспільно-громадську діяльність та вагомий внесок в розвиток гуманітарної сфери району», присвоєно звання «ПОЧЕСНИЙ ГРОМАДЯНИН БЕРЕГІВСЬКОГО РАЙОНУ» – депутату районної ради, громадсько-політичному діячу – Брауну Адальберту Олександровичу.
«За вагомий внесок в зміцненні законності і правопорядку Берегівщини та проявлену відданість службовому обов’язку» посмертно присвоєно звання «ПОЧЕСНИЙ ГРОМАДЯНИН БЕРЕГІВСЬКОГО РАЙОНУ» – Оросу Юлію Юлійовичу.
«За вагомий внесок у життя закарпатської угорської громади, створення системи вищої освіти угорською мовою», посмертно присвоєно звання «ПОЧЕСНИЙ ГРОМАДЯНИН БЕРЕГІВСЬКОГО РАЙОНУ» – Шовшу Калману Калмановичу.

Вітаємо Адальбета Олексанровича Брауна із заслуженим званням, та рідних Юлія Ороса і Калмана Шовша.
Низький уклін за вашу працю на славу Берегівщини!

 

 dsc_024451 -й “BEREG FEST” у селі Яноші

24 вересня, в селі Яноші на стадіоні Дьордя Борно, проведено святкування 51 фестивалю «Берегфест». Вперше цього року фестиваль проводився спільно з містом Берегово.

 

Це було неймовірне святкове дійство! Нарешті свято, присвячене дружбі, гостинності та дарам природи повернулося в село, звідки і бере початок.

Спершу, святкова колона із прикрашеними возами, у супроводі музик, рушила з центру села до стадіону імені Дьордя Борно. Участь у святковій ході взяли керівники району – Іштван Петрушка та Йосиф Шін, заступник голови облдержадміністрації Віктор Мікулін, Берегівський міський голова Золтан Бабяк, спеціальна гостя фестивалю – Ірина Галай,керівники міст-побратимів з Угорщини, колектив райдержадміністрації, районної та сільської рад, актив села Яноші, мистецькі колективи району.

Детальніше...

 Берегфест–Hazaváró Fesztivál 2016 стартував!

 23 вересня, розпочався перший день міськрайонного фестивалю “Берегфест 2016” – найяскравіша подія осені на Берегівщині.

В урочистих заходах, з нагоди відкриття «Берегфесту», взяли участь: керівництво району та міста – Іштван Петрушка, Йосиф Шін та Золтан Бабяк, керівництво облдержадміністрації та обласної ради – Геннадій Москаль і Михайло Рівіс, а також високоповажні гості з Угорщини – Іштван Грежа – Міністерський комісар, Йожеф Бочкоі – державний секретар з питань економіки міністерства закордонних справ Угорщини, Оскар Шестак – Голова загальних зборів – органу самоврядування Соболч – Сатмар – Березької області, а також консули, депутати, керівники та члени делегацій з міст побратимів, голови районних державних адміністрацій області, керівники правоохоронних органів, освітяни, медики, працівники культури, духовенство.

Детальніше...

 Вітаємо!

          На днях Дні народження святкували депутат районної ради Олександр МАРКУ та сільський голова с. Батрадь Іван МАРКОВ.

З цієї нагоди вітаємо їх, бажаємо іменинникам міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту, миру і злагоди, невичерпних життєвих сил та благополуччя. Нехай у справах, які започаткували, будуть запорукою енергійність, цілеспрямованість та бажання досягти нових висот. 

З повагою: керівництво, депутатський корпус
та колектив районної ради

Держенергонагляд інформує,
як заощадити на тарифах і допомогти енергетикам
вирівняти добовий графік електричних навантажень

Добовий графік навантаження об’єднаної енергетичної системи України має значну нерівномірність. Він характеризується піком навантаження у години вечірнього максимуму, провалом навантаження у години нічної зони доби та майже рівномірним споживанням електричної потужності протягом годин ранкового та денного часів доби.

Детальніше...

 Вітаємо! 

          На днях День народження святкував депутат районної ради Ласло МОЛНАР.

З цієї нагоди вітаємо його, бажаємо імениннику міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту, миру і злагоди, невичерпних життєвих сил та благополуччя. Нехай у справах, які започаткував, будуть запорукою енергійність, цілеспрямованість та бажання досягти нових висот. 

 

З повагою: керівництво, депутатський корпус
та колектив районної ради

 На чергові сесії районної ради затверджено Програму, реалізація якої дозволить прискорити початок будівництва об’їзної дороги навколо Берегова

7 вересня під головуванням Йосифа Шіна відбулось засідання шостої сесії районної ради, в якому взяли участь заступник голови ради Василь Горват, перший заступник голови РДА Віталій Матій, голови селищної та сільських рад, керівники правоохоронних органів та структурних підрозділів РДА, представники ЗМІ.
Серед ключових питань порядку денного – затвердження Програми відведення та вилучення земель для суспільних потреб на 2016-2019 роки. Необхідність її прийняття обумовлена прискоренням початку продовження будівництва об’їзної дороги навколо Берегова. Загалом треба вилучити 65 ділянок, що розташовані за маршрутом траси. Більшість з них знаходиться на території Астейської та Дийдівської сільських рад.
Пропонуються кілька варіантів даного процесу: допомогти довести до ладу документи громадян та викупити землю, надати альтернативні ділянки або ж у разі відмови власників відчужити ділянки в судовому порядку.

Детальніше...

         Сьогодні директор департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА Ганна Сопкова провела виїзну нараду із освітянами району та міста Берегова. Участь у нараді взяли голова районної ради Йосиф Шін,  голова райдержадміністрації Іштван Петрушка,  заступник Берегівського міського голови Людмила Токар, начальники відділів освіти райдержадміністрації та міської ради – Дьенді Шімон та Едіта Бабяк, директори шкіл, завідувачі дошкільних навчальних закладів, методисти. У ході зустрічі обговорили питання ЗНО, аналіз дошкільної та середньої шкільної освіти у районі та місті, проведення шкільних олімпіад, підготовку закладів до навчального року та фінансування харчування учнів. 

 Закінчилася підготовка до пленарного засідання сесії районної ради

          Відтак відбулися засідання постійних депутатських комісій районної ради, де брав участь і заступник голови районної ради Горват Василь Степанович.

         Попередньо були обговорені питання, що виносяться на розгляд чергової сесії районної ради і всі запропоновані питання порядку денного депутатами погоджені.       

Прес-служба районної ради

 У районі з’явилось сім нових творчих композицій з каменю

Одну з них встановили в Попові. В церемонії її відкриття взяв участь голова районної ради Йосип Шін.

У своєму виступі на торжестві він зазначив, що кожний населений пункт потребує певної символіки і тому сподівається, що встановлений в центрі села творчий доробок скульптора з Польщі Піотра Біеса стане саме таким пам’ятним знаком для попівчан.
Подібні композиції з каменю були урочисто відкриті також в Шомі, Запсоні, Великій Бийгані та Рафайнові. Дві встановили на території оздоровчого комплексу “Косино”. Всі вони – робота талановитих і вмілих рук сімох митців з п’яти країн, які з’їхались на Берегівщину на творчий пленер, що тривав 15 діб. Протягом цього періоду й виготовлялись композиції.
До слова, у Запсоні під час церемонії відкриття пам’ятного знаку перед присутніми виступив уродженець цього села, нині народний депутат України Василь Брензович.
Апогеєм встановлення в районі семи композицій з каменю стало відкриття останньої біля входу в реформатську церкву в Рафайнові, де саме відзначали День села. Голова ради Йосип Шін тепло вітав його мешканців та їх гостей з урочистими подіями.

 Сьогодні, під головуванням Іштвана Петрушки, відбулося засідання колегії райдержадміністрації. Участь у засіданні також взяли: голова районної ради Йосиф Шін, заступники голови райдержадміністрації – Віталій Матій та Федіра Бімба, заступника голови районної ради Василь Горват, начальників управлінь та відділів. Згідно порядку денного розглянули такі питання: 

1. Про підсумки економічного і соціального розвитку району за перше півріччя 2016 року - інформував Нестеровський Володимир Леонідович – заступник начальника відділу  економічного розвитку і торгівлі  райдержадміністрації.

2. Про  підсумки виконання місцевих бюджетів району за перше півріччя 2016 року - інформувала Ваш Олена Михайлівна - начальник  фінансового управління райдержадміністрації.

Детальніше...

 Під час засідання колегії освітян району, відбулося представлення нового керівника відділу освіти, молоді та спорту Берегівської РДА

DSC_0092Сьогодні, під час проведення розширеної колегії відділу освіти, молоді та спорту Берегівської райдержадміністрації, участь у якій взяли голова райдержадміністрації Іштван Петрушка та голова районної ради Йосиф Шін, районні депутати та інші високоповажні гості, очільник району представив освітянському колективу новопризначеного начальника відділу освіти, молоді та спорту – Шімон Дьенді Іштванівну.

«Як зауважила міністр освіти Лілія Гриневич, жодна реформа не може бути успішною, без підтримки суспільства. І саме ви – вчителі – є  основа основ цього суспільства. Ми живемо в новому столітті. У нас інше покоління дітей, яке по-іншому сприймає інформацію. Ми теж мусимо мінятися. 

DSC_0082І саме напередодні нового навчального року, який має принести в наші школи багато нового, я хочу представити вам людину, з якою вам і доведеться разом втілювати нові зміни і впроваджувати нову освітню реформ. Отже, радий вітати на новій посаді Шімон Дьенді Іштванівну. Успіхів вам, сил та наснаги!» – побажав голова райдержадміністрації.

Також, під час урочистого відкриття колегії, голова райдержадміністрації Іштван Петрушка та голова районної ради Йосиф Шін вручили високі державні нагороди освітянам району.

Детальніше...