Середа., 20. червня 2018

Вітали ветеранів міліції Берегівщини  

 Цього вівторка, 20 грудня у клубі Берегівського районного відділу внутрішніх справ привітали ветеранів органів міліції з нагоди професійного свята.

Детальніше...

Підвели підсумки футбольного року на Берегівщини

 Днями у залі засідань районної ради відбулися урочистості, під час яких підвели підсумки футбольного року, вручили нагороди кращим командам та гравцям Берегівщини.

Детальніше...

Відбулося засідання Берегівської райради 

 Цієї п’ятниці, 16 грудня 2011 року під головуванням голови райради Андрія Бігарі відбулося друге пленарне засідання 6-ої сесії Берегівської районної ради V І-го скликання.

Детальніше...

Засідала бюджетна комісія райради

 15 грудня під головуванням заступника голови комісії Кароль Ерделі відбулося засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань бюджету, у роботі якого разом зі своїми заступниками взяв участь й голова районної ради Адрій Бігарі та голови РДА Ігор Свищо.

Детальніше...

Й на Берегівщині діє програма " Місцевий розвиток, орієнтований на громаду"

Днями у приміщенні Берегівської районної ради Любов Павлович, координатор Закарпатського обласного ресурсного центру громад зустрілася з представниками тих сільських громад, котрих обрано для участі у проекті „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІ”. Були присутні також заступник голови райради Адальберт Браун, заступник голови РДА Владислав Гоблик, а також керуючий справами виконавчого апарату районної ради Габор Ласлов.

Детальніше...

 Й на Берегівщині вшанували „чорнобильців”

 4 грудня по всій Україні, зокрема і в місті Берегово відзначили День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

  На площі Героїв, біля пам’ятного знаку, встановленого на честь берегівчан - жертв чорнобильської катастрофи, присутні згадали події квітня 1986 року, коли увесь світ сколихнула звістка про одну з найбільших катастроф людства, вшанували хвилиною мовчання пам'ять жертв чорнобильської аварії. 
 На завершення учасники — серед них голова районної ради Андрій Бігарі та голова райдержадміністрації Ігор Свищо — поклали вінки, квіти до пам’ятного знаку жертв чорнобильської катастрофи.

  Прес-служба районної ради  

 

Знай наших! 

Великобийганська серед кращих сільрад України

  В Україні вже стало традицією у рамках загальнонаціонального проекту "Україна від краю до краю. Місцеве самоврядування" вшанувати кращих з представницької гілки влади. Приємно, що серед цьогорічних лауреатів була й Великобийганська сільська рада, що на Берегівщині.  

Детальніше...

 Ставки єдиного податку

        Ставки єдиного податку встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня  податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата) або у відсотках до доходу. 

Детальніше...

 На Берегівщині, у середу, 7 грудня святкували День місцевого самоврядування. На урочистості, що відбулися у с. Яноші, зібралися керівники районної  ради та РДА, депутати райради, представники сільських рад тощо. 

Детальніше...

Районні депутати Берегівщини на місцях вивчали використання термальних вод

  Цієї середи, 30 листопада проведено друге, виїзне, засідання комісії з вивчення питання ефективного використання свердловин термальних вод.

 

Детальніше...

      Нова спрощена система оподаткування

Детальніше...

 Берегівська районна рада інформує

про оголошення конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності, якого буде залучено до проведення незалежної оцінки майна

 

Детальніше...

 У Берегові радилися з питань працевлаштування інвалідів

              Цього вівторка, 29 листопада у Берегівському міськрайонному центрі зайнятості з нагоди Міжнародного дня інвалідів провели засідання круглого столу з питань працевлаштування осіб з обмеженими фізичними можливостями.

 

Детальніше...

 Вшанували пам‘ять  жертв Голодомору й на Берегівщині 

 

 

В день пам‘яті жертв Голодомору вшанували їх пам‘ять й на Берегівщині, зокрема у селі Квасово, де зібралося чимало місцевих громадян та гостей.

 

Детальніше...

На нараді керівників місцевих рад Берегівщини 

 За традицією, в останній четвер місяця, 24 листопада під головуванням першого заступника голови РДА Михайла Ляшка та заступника голови райради Адальберта Брауна відбулася нарада–семінар сільських, селищного голів та секретарів місцевих рад Берегівського району.

Детальніше...