Вівторок., 26. вересня 2017

 Вітання медичних працівників району з професійним святом

Традиційно, у третю неділю червня відзначають День медичного працівника. І сьогодні, напередодні свята, більшість медпрацівників змінили свої білі халати на святкові сукні та костюми – адже з професійним святом їх вітали керівники району і міста.

         З поздоровленнями до медиків району звернулися: голова районної ради Йосиф Шін, заступник голови райдержадміністрації Федір Бімба, Берегівський міський голова Золтан Бабяк, головні лікарі Берегівської ЦРЛ - Іван Малеш та Берегівського центру ПМСД – Гедєш Руслана.

Детальніше...

Берегівська ОДПІ інформує:

 Робота ЦОП м. Берегове у вихідні 

Берегівська ОДПІ ГУ ДФС у Закарпатській області повідомляє про графік роботи Центру обслуговування платників у святкові та вихідні дні: 

18, 25 червня 2016 року — робочі дні до 13 год. 00 хв.; 

20 червня 2016 року — робочий день у режимі чергування (за необхідності із залученням спеціалістів відповідних структурних підрозділів) до 16 год. 00 хв.;

19, 26-28 червня 2016 року — вихідні дні.

 До уваги депутатів Берегівської районної ради

Календарний план
проведення п'ятої сесії Берегівської районної ради сьомого скликання

 Закарпаття підписало угоду з угорцями про співпрацю та матеріальну підтримку

         9 червня, держсекретар міністерства зовнішніх економічних зв’язків та закордонних справ Угорщини Левенте Мадяр та голова КМКС, депутат Верховної Ради України Василь Брензович підписали угоду про співпрацю та матеріальну підтримку з боку угорського уряду закарпатських сільгоспвиробників та підприємців. У рамках проекту вже нинішнього року краю буде надана фінансова допомога в розмірі 2,5 мільярда форинтів.        “Області, крім цього, буде через угорський Ексімбанк виділено 20 мільярдів форинтів пільгового кредиту,- наголосив високопосадовець.- А наступного року уряд Угорщини надасть Закарпаттю допомогу ще на 5 мільярдів форинтів.”

Детальніше...

 

Вітаємо!

На днях День народження святкував депутат районної ради Рудольф БАКОВ.

З цієї нагоди вітаємо його, бажаємо імениннику міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту, миру і злагоди, невичерпних життєвих сил та благополуччя. Нехай у справах, які започаткував, будуть запорукою енергійність, цілеспрямованість та бажання досягти нових висот. 

З повагою: керівництво, депутатський корпус та колектив районної ради

Сьогодні, під головуванням голів райдержадміністрації та районної ради – Іштвана Петрушки та Йосифа Шіна – відбулася нарада – семінар для сільських, селищного голів та секретарів виконкомів місцевих рад району. Згідно порядку денного розглянули такі питання:

Детальніше...

 Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ РАДИ

 

від _ 08.06.2016. _ р. № _ _9_ _

 м.Берегово

Про скликання п’ятої сесії
районної ради VІІ-го скликання

Відповідно до частини 4 та 9 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати п’яту сесію районної ради VІІ-го скликання, пленарне засідання якої провести 22 червня 2016 року об 11.00 год. київського часу у великому залі районної ради з орієнтовним порядком денним:

Детальніше...

Сьогодні голова Берегівської районної ради Йосиф Шін провів погоджувальну нараду із представниками депутатських фракцій районної ради, на яку було

Детальніше...

6 червня керівництво районної ради вітало в.о. головного редактора “Вісника Берегівщини” Юдіту Семере та її колег з професійним святом – Днем журналіста.

 Йосиф Шін взяв участь у форумі Асоціації прикордонних органів самоврядування

         Наприкінці тижня в актовому залі Яношівського готельно-ресторанного комплексу “Гелікон” відбулось чергове засідання Асоціації прикордонних органів самоврядування Закарпаття (АПОСЗ). У роботі форуму взяли участь поважні гості, зокрема депутат Верховної Ради України, голова КМКС Ласло Брензович, перший заступник голови обласної ради Йосип Борто, очільник Асоціації голів органів самоврядування Угорщини, мер міста Геделев Дєрдь Геймеші, Генеральний консул Угорщини в Берегові Ендре Соліпскі.

         Першим учасників зібрання вітав доктор Дєрдь Геймеші. Він розповів як проходить процес децентралізації владних структур в Угорщині, запросив присутніх на Всесвітній конгрес мерів угорських населених пунктів, що відбудеться 24-25 червня у Геделеві.

Детальніше...

 

Вітаємо!

 На днях Дні народження святкували депутат районної ради Каталін ЮГАС та сільський голова с. Шом Аттіла ГЕГЕДЮШ.
            З цієї нагоди вітаємо їх, бажаємо іменинникам міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту, миру і злагоди, невичерпних життєвих сил та благополуччя. Нехай у справах, які започаткували, будуть запорукою енергійність, цілеспрямованість та бажання досягти нових висот. 

З повагою: керівництво, депутатський корпус
та колектив районної ради

Сьогодні відбулося вручення грамот та грошових винагород учням та вчителям в ліцеї  з гуманітарним та природничим профілем (с. Великі Береги). За рейтингом шкіл району – Великоберезький ліцей посідає почесне друге місце за кількістю учнів – переможців Всеукраїнських, обласних та районних олімпіад.

Детальніше...

Платникам Берегівщини за 5 місяців 2016 року надано 3938 адміністративних послуг

За словами начальника Берегівської ОДПІ ГУ ДФС у Закарпатській області Петра Дудаша протягом січня-травня 2016 року Центром обслуговування платників податків м. Берегово було надано 3938 адміністративних послуг.

Детальніше...

Сплачуйте своєчасно та уникайте відповідальності!

Податковий кодекс України (далі - ПКУ) регулює відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, зокрема, визначає вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства.

Детальніше...