Понеділок., 21. травня 2018

 Друге пленарне засідання сьомої сесії районної ради VІІ-го скликання

Берегівська районна державна адміністрація fényképe.Сьогодні відбулося друге пленарне засідання сьомої сесії районної ради VІІ-го скликання. Крім голови ради – Йосифа Шіна, його заступника Василя Горвата і районних депутатів, участь у засіданні взяли голова райдержадміністрації Іштван Петрушка, його заступники Віталій Матій та Федір Бімба, депутати обласної ради, керівники районних установ, селищний, сільські голови, представники ЗМІ.

Згідно порядку денного, на розгляд сесії було винесено двадцять одне питання, найважливіше серед яких – затвердження бюджету на 2017 рік. Також обговорено соціальні Програми галузі охорони здоров’я, Програми економічного розвитку Берегівського району та розвитку малого і середнього підприємництва, про затвердження на посаду директора Комунального підприємства «Берегівське бюро технічної інвентаризації» Габора Омбоді та ін..

Детальніше...

 Вітаємо!

          Цими днями День народження святкував сільський голова с. Галабор Барнабаш КОЧИШ. 

З цієї нагоди вітаємо його, бажаємо імениннику міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту, миру і злагоди, невичерпних життєвих сил та благополуччя. Нехай у справах, які започаткував, будуть запорукою енергійність, цілеспрямованість та бажання досягти нових висот. 

 

З повагою: керівництво, депутатський корпус
та колектив районної ради

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ РАДИ

від 14.12.2016 р. 21

Про проведення другого пленарного засідання
сьомої сесії районної ради VІ I -го скликання

Відповідно до частини 4 та 10 статті 46, пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» провести друге пленарне засідання сьомої сесії районної ради VІІ-го скликання 23 грудня 2016 року об 11 год. київського часу у великому залі районної ради з орієнтовним порядком денним:

Детальніше...

 КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН
проведення шостої сесії Берегівської районної ради
сьомого скликання

Детальніше...

 Вітаємо! 

          Цими днями День народження святкувала сільський голова с. Астей Ганна НОДЬ . 

З цієї нагоди вітаємо її, бажаємо іменинниці міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту, миру і злагоди, невичерпних життєвих сил та благополуччя. Нехай у справах, які започаткувала, будуть запорукою енергійність, цілеспрямованість та бажання досягти нових висот. 

З повагою: керівництво, депутатський корпус
та колектив районної ради

 Beregszászi járási önkormányzatok évzáró ünnepsége

Az egyik meghatározó jellemzője a demokratikus jogállamnak az önkormányzatok jelenléte, a demokrácia megerősítésében fontos szerepet játszanak az önkormányzatok. Ukrajna elnökének rendelete alapján minden év december 7-én ünneplik az országban az önkormányzati dolgozók napját. Ez az ünnep magába foglalja a hitet, a reményt, hogy társadalmunk mindent megtesz annak érdekében, hogy államunk gazdaságilag erős legyen, az itt élő emberek pedig sikeresek és boldogok legyenek. Figyelembe véve a politikai reformokat, a helyi önkormányzatok szerepe különösen fontos az ukrán állam irányításában – olvasható a rendeletben. A valóságban azonban a decentralizációs folyamat teljessé tétele még mindig várat magára, és a megoldás is halasztódik, hogy milyen okok miatt, azt csak az ország nagyhatalmai tudják. Ennek ellenére az önkormányzatok dolgozói – sokszor egérfogóba kerülve, hiányzó jogkörök és támogatási források nélkül – végzik munkájukat közösségeik javára.

Детальніше...

 У Берегівській райдержадміністрації обговорили координацію робіт з будівництва об’їзної автомобільної дороги

Берегівська районна державна адміністрація fényképe.Сьогодні, 13 грудня, під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Віктора Мікуліна у малому залі районної ради відбулося розширене засідання робочої групи щодо координації робіт з будівництва об’їзної автомобільної дороги навколо м.Берегове та с.Астей до міжнародного автомобільного пункту пропуску «Лужанка».

Участь у нараді взяли: голова Берегівської райдержадміністрації Іштван Петрушка та голова районної ради Йосиф Шін, їх заступники – Віталій Матій та Василь Горват, заступник Берегівського міського голови – Михайло Ляшко, Денис Деменко –уповноважений від райдержадміністрації за проведення викупу земельних ділянок для будівництва об’їзної дороги (юрист Служби автомобільних доріг), Іштван Егреші – сільський голова с. Дийда, начальник управління Держгеокадастру у Берегівському районі – Еріка Шинкевич, начальник кадастрового відділу – державний реєстратор – Володимир Сенько, обласний депутат Мікловш Товт, представники Закарпатського науково-дослідного та проектного інституту землеустрою.

Детальніше...

 Обговорили актуальні питання сіл району

Сьогодні, 30 листопада, під головуванням голови райдержадміністрації Іштвана Петрушки, за участі голови районної ради Йожефа Шіна та Берегівського міського голови Золтана Бабяка,  відбулася нарада із селищним, сільськими головами району.

У ході наради обговорили стан розрахунків населення та бюджетних установ району за спожитий природній газ, надання житлових субсидій населенню та про перспективи розвитку дошкільної освіти на 2017 рік.

Також торкнулися питань формування місцевих бюджетів на 2017 рік і реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

 

 Співчуття

Керівництво, депутатський корпус та колектив районної ради висловлює щире, глибоке співчуття депутату Василю Хаща з приводу важкої втрати, смерті матері.

 Завершено капітальний ремонт амбулаторії у селі Берегуйфолу

 Вчора, в ході робочої поїздки до села Берегуйфолу, голова районної  ради Йожеф Шін та голова райдержадміністрації Іштван Петрушка, його заступник Федір Бімба відвідали також амбулаторію загальної практики-сімейної медицини та поспілкувалися із завідувачем – Іваном Бемсаком.

«Цього року за рахунок субвенції з обласного бюджету отримано 380 тис. грн. на завершення капітального ремонту АЗПСМ с. Берегуйфолу. Керівництво району вдячне обласному депутатові Чобо Пейтеру за підтримку цього проекту на обласному рівні», – наголосив Іштван Петрушка.

Детальніше...

 Керівництво району відвідало Берегуфолівську школу

 Сьогодні, 23 листопада,  голова районної ради Йосиф Шін, разом із головою райдержадміністрації Іштваном Петрушкою оглянули хід ремонтних робіт теплотраси у ЗОШ І-ІІ ступенів у с. Берегуйфолу. Ремонт здійснюється за рахунок коштів районного бюджету.

Цього року на утримання закладів освіти і культури у с. Берегуйфолу з районного бюджету виділено 482тис. грн., при цьому кошти на фінансування цих закладів із місцевого бюджету не виділялися.

Детальніше...

 Сьома сесія Берегівської районної ради VII скликання 

15192655_705991899556292_9181744718668701965_n Сьогодні, 23 листопада, під головуванням Йосифа Шіна відбулося засідання сьомої сесії Берегівської районної ради VII скликання. Участь у роботі сесії взяв і голова райдержадміністрації Іштван Петрушка, його заступники – Віталій Матій та Федір Бімба, керівники правоохоронних органів, установ та організацій району, ЗМІ.

Згідно порядку денного, на розгляд сесії було винесено 15 питань, серед яких результати діяльності місцевої прокуратури за І півріччя 2016 року, про загальний стан охорони здоров’я у районі, про Програму природоохоронних заходів у районі, про внесення змін до районного бюджету та інші.

З усіх питань прийнято відповідні рішення.

Закінчилася підготовка до пленарного засідання сесії районної ради.

Відтак відбулися засідання постійних депутатських комісій районної ради, де брав участь і заступник голови районної ради Горват Василь Степанович.

Попередньо були обговорені питання, що виносяться на розгляд чергової сесії районної ради і всі запропоновані питання порядку денного депутатами погоджені.

Прес-служба районної ради

 Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ РАДИ

від 09.11.2016 р. № 19

Про скликання сьомої сесії

районної ради VІІ-го скликання

Відповідно до частини 4 та 9 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати сьому сесію районної ради VІІ-го скликання, пленарне засідання якої провести 23 листопада 2016 року об 11.00 год. київського часу у великому залі районної ради з орієнтовним порядком денним:

Детальніше...