Середа., 20. червня 2018
Відділ державної виконавчої служби Берегівського районного управління продовжує знайомити та роз»яснювати нову редакцію Закону України «Про виконавче провадження»: 

«Зупинення виконавчого провадження» 

Детальніше...

 9- го вересня — сесія Берегівської райради  

 Починаючи з п’ятниці минулого тижня відбулися засідання постійних комісій Берегівської районної ради, на яких депутати обговорили питання порядку денного, проекти рішень чергової сесії, що відбудеться 9-го вересня. 

Детальніше...

28. серпня 2011.
V. Сливовий фестиваль та виноградна вечірка с. Геча

Детальніше...

Відділ державної виконавчої служби Берегівського районного управління продовжує знайомити та роз»яснювати нову редакцію Закону України «Про виконавче провадження»:  

«Відстрочка або розстрочка виконання, встановлення чи зміна способу
і порядку виконання» 

Детальніше...

 Оголошення 

Доводимо до відома громадськості, що на виконання Закону України “Про доступ до публічної інформації” ,на офіційному сайті Берегівської районної ради (www.beregvidek.uz.ua) оприлюднюються проекти рішень з питань, розгляд яких заплановано на чергових сесіях райради.

Прес-служба районної ради

Радилися керівники місцевих рад Берегівщини  

 28 липня 2011 року відбулася нарада–семінар сільських, селищного голів та секретарів виконкомів місцевих рад Берегівського району. У традиційному, щомісячному заході взяли участь голова райдержадміністрації Ігор Свищо та його заступники, Михайло Ляшко і Владислав Гоблик, а також заступник голови районної ради Адальберт Браун.  

Детальніше...

Строк здійснення виконавчого провадження
 
Законодавець встановлює чіткі строки, протягом яких державним виконавцем повинні бути проведені виконавчі дії для того чи іншого виконавчого документа. Законом України «Про виконавче провадження» встановлено, що державний виконавець відповідно до рішення суду немайнового характеру повинен провести виконавчі дії у двомісячний строк, а відповідно до інших виконавчих документів – протягом шести місяців з дня винесення постанови про відкриття виконавчого провадження. Слід звернути увагу на початок та кінець обчислення строків здійснення виконавчих проваджень. 

Детальніше...

За Кубок Закарпаття з пляжного футболу
Перемогли берегівські футболісти
 

 21 липня у зоні відпочинку „Бумеранг” ( c . Дийда, Берегівського р-ну) відбувся турнір з пляжного футболу за Кубок Закарпаття, організатором якого був комітет з пляжного футболу Федерації футболу Закарпаття (керівник Андрій Ердевдій).

Детальніше...

Відбулися засідання постійних комісій Берегівської районної ради
Для поліпшення умов оплати праці медичних працівників

 20-го липня відбулися засідання постійних комісій Берегівської районної ради, у роботі яких взяв учать заступник голови ради Адальберт Браун. 

Детальніше...

 Важливо! Про внесення змін до Закону України «Про об’єднання громадян»  

Відповідно до ч. 5 Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 23.09.2010 № 2555-VІ внесено зміни до статті 14 Закону України «Про об'єднання громадян», зокрема: 

Детальніше...

Допомога місцевим радам Берегівщини — від Головдержслужби

  У роботі органів місцевого самоврядування особливо важливе значення мають організаційно-кадрові питання, також питання, пов’язані з проходженням служби у цих органах, дотриманням вимог законодавства про боротьбу з корупцією.   

Детальніше...

 Максимально залучити дітей у дошкільне виховання!  

  7 липня у Берегові відбулася нарада, учасники якої обговорили питання вдосконалення організації дошкільного виховання у населених пунктах району. У її роботі взяли участь заступник голови районної ради Адальберт Браун, перший заступник голови РДА Степан Медвідь,  начальник відділу освіти РДА Василь Лендєл, а також керівники дитячих навчальних закладів та голови сіл. 

Детальніше...

  На засіданні бюджетної комісії Берегівської райради  

 Сьогодні під головуванням голови комісії Ганни Мовнуш відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету , на якому розглянуті питання , пов’язані з внесенням змін до головного фінансового документу Берегівщини . 

Детальніше...

 28 червня наша держава відзначила важливе свято – День Конституції України. Україна пройшла довгий тернистий шлях до прийняття Основного Закону, який ґрунтується на демократичних засадах, є реальною та дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

Детальніше...

1. «Порядок стягнення аліментів, відповідальність за ухилення від сплати аліментів»  

     Порядок стягнення аліментів визначається законом. 

     Згідно Сімейного кодексу України передбачено можливість визначення розміру аліментів як у частці від заробітку /доходу/ так і в твердій грошовій сумі. Однак, згідно ч.2 ст. 182 СКУ розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим,  ніж 30 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. 

Детальніше...

There are no translations available.

Az előtérben a határon átnyúló projektek
Ismét találkoztak a határ mentén működő önkormányzatok vezetői
 
 

 Június 22-én újabb találkozóra került sor az ukrán-magyar államhatár két oldalán működő önkormányzatok vezetőinek részvételével. Míg a tél végén tartott első megbeszélésnek a kárpátaljai Déda volt a helyszíne, addig szerdán a beregdaróci Hét Csillag Üdülő és Konferencia-központ adott otthont a találkozónak. 

Детальніше...