Вівторок., 21. листопада 2017
 

Вітаємо!

На днях День народження святкував депутат районної ради Рудольф БАКОВ.

З цієї нагоди вітаємо його, бажаємо імениннику міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту, миру і злагоди, невичерпних життєвих сил та благополуччя. Нехай у справах, які започаткував, будуть запорукою енергійність, цілеспрямованість та бажання досягти нових висот. 

З повагою: керівництво, депутатський корпус та колектив районної ради

Сьогодні, під головуванням голів райдержадміністрації та районної ради – Іштвана Петрушки та Йосифа Шіна – відбулася нарада – семінар для сільських, селищного голів та секретарів виконкомів місцевих рад району. Згідно порядку денного розглянули такі питання:

Детальніше...

 Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ РАДИ

 

від _ 08.06.2016. _ р. № _ _9_ _

 м.Берегово

Про скликання п’ятої сесії
районної ради VІІ-го скликання

Відповідно до частини 4 та 9 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати п’яту сесію районної ради VІІ-го скликання, пленарне засідання якої провести 22 червня 2016 року об 11.00 год. київського часу у великому залі районної ради з орієнтовним порядком денним:

Детальніше...

Сьогодні голова Берегівської районної ради Йосиф Шін провів погоджувальну нараду із представниками депутатських фракцій районної ради, на яку було

Детальніше...

6 червня керівництво районної ради вітало в.о. головного редактора “Вісника Берегівщини” Юдіту Семере та її колег з професійним святом – Днем журналіста.

 Йосиф Шін взяв участь у форумі Асоціації прикордонних органів самоврядування

         Наприкінці тижня в актовому залі Яношівського готельно-ресторанного комплексу “Гелікон” відбулось чергове засідання Асоціації прикордонних органів самоврядування Закарпаття (АПОСЗ). У роботі форуму взяли участь поважні гості, зокрема депутат Верховної Ради України, голова КМКС Ласло Брензович, перший заступник голови обласної ради Йосип Борто, очільник Асоціації голів органів самоврядування Угорщини, мер міста Геделев Дєрдь Геймеші, Генеральний консул Угорщини в Берегові Ендре Соліпскі.

         Першим учасників зібрання вітав доктор Дєрдь Геймеші. Він розповів як проходить процес децентралізації владних структур в Угорщині, запросив присутніх на Всесвітній конгрес мерів угорських населених пунктів, що відбудеться 24-25 червня у Геделеві.

Детальніше...

 

Вітаємо!

 На днях Дні народження святкували депутат районної ради Каталін ЮГАС та сільський голова с. Шом Аттіла ГЕГЕДЮШ.
            З цієї нагоди вітаємо їх, бажаємо іменинникам міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту, миру і злагоди, невичерпних життєвих сил та благополуччя. Нехай у справах, які започаткували, будуть запорукою енергійність, цілеспрямованість та бажання досягти нових висот. 

З повагою: керівництво, депутатський корпус
та колектив районної ради

Сьогодні відбулося вручення грамот та грошових винагород учням та вчителям в ліцеї  з гуманітарним та природничим профілем (с. Великі Береги). За рейтингом шкіл району – Великоберезький ліцей посідає почесне друге місце за кількістю учнів – переможців Всеукраїнських, обласних та районних олімпіад.

Детальніше...

Платникам Берегівщини за 5 місяців 2016 року надано 3938 адміністративних послуг

За словами начальника Берегівської ОДПІ ГУ ДФС у Закарпатській області Петра Дудаша протягом січня-травня 2016 року Центром обслуговування платників податків м. Берегово було надано 3938 адміністративних послуг.

Детальніше...

Сплачуйте своєчасно та уникайте відповідальності!

Податковий кодекс України (далі - ПКУ) регулює відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, зокрема, визначає вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства.

Детальніше...

Умови обов'язкової реєстрації платником ПДВ

Особа підлягає обов’язковій реєстрації як платник ПДВ у разі:

- якщо загальна сума від здійснення операцій з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню, у тому числі з використанням локальної або глобальної комп’ютерної мережі, нарахована (сплачена) такій особі протягом останніх 12 календарних місяців, сукупно перевищує 1 млн грн. (без урахування ПДВ);

Детальніше...

 Свято останнього дзвоника!

27 травня 2016 року у загальноосвітніх навчальних закладах Берегівського району відбулися урочистості з нагоди Свята останнього дзвоника. Цього року вперше на Берегівщині відповідно до районної Програми «Робота з обдарованими учнями на 2016-2020 року», схваленою рішенням районної ради № 66 від 23.03.2016 р. , іменними грошовими стипендіями були нагороджені кращі учні та вчителі за підсумками проведення ІІ,ІІІ,ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад – учні та вчителі Берегівської угорської гімназії ім.Габора Бетлена, Косонської ЗОШ І-ІІІ ст. з угорською мовою навчання, Батівської ЗОШ І-ІІІ ст., учні Свободянської ЗОШ І-ІІІ ст., Варівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім..Ф.Ракоці ІІ, Великоберезької ЗОШ І-ІІІ ст.., Гатянської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Ковача Вільмоша., Батівського НВК, Яношівської ЗОШ І-ІІІ ст.., Чомської ЗОШ І-ІІІ ст.., Запсонської ЗОШ І-ІІ ст. з угорською мовою навчання, Квасівської ЗОШ І-ІІ ст.

Детальніше...

 Відкрита першість Берегівської РО ДЮСШ ВФСТ “Колос” АПК України

      28 травня 2016 року в центрі с. Велика Бакта, просто неба проходила відкрита першість Берегівського району з греко-римської боротьби серед молодших юнаків та кадетів. У змаганнях приймали участь 81 учасник віком від 6 до 16 років. Було 25 вагових категорій. Суддями змагань були колишні борці та ветерани греко-римської боротьби. Грамотами та медалями були нагороджені абсолютно всі учасники.

Детальніше...

 Голова райради Йосиф Шін зустрівся з держсекретарем Угорщини Кароєм Цібере. 

         У ході перемовин відбувся обмін думками з приводу соц. економ. ситуації в р-ні, намічені конкретні шляхи реалізації перспективних проектів, до яких може долучитися Угорщина. Держсекретар міністерства людських ресурсів з соціальних питань цікавився участю органів самоврядування громадських релігійних організацій у соціальних процесах, забезпеченні громад усім необхідним.

Детальніше...

 

Результат пошуку зображень за запитом

Шановні випускники, школярі, вчителі та батьки!

    Від щирого серця вітаю вас зі Святом останнього дзвоника, яке знаменує завершення навчального року!
    Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні наймолодших наших учнів: взято першу сходинку на шляху пізнання. 

Детальніше...