Понеділок., 21. травня 2018

 11 листопада в великому залі Берегівської районної ради було багато гостей. І не дивно, адже районна федерація  футболу підбивала підсумки сезону 2016 року. В залі, окрім переможців та призерів чемпіонату було багато гостей, серед  яких керівництво району, що свідчить про престиж і підтримку футболу в районі.

Першим привітав учасників засідання голова районної  федерації футболу Олександр Чегіль, який у своєму виступу підбив підсумки сезону, а також наголосив на проблемах, які виникли останнім часом у футболі. Виступили перед спортсменами також голова районної адміністрації Іштван Петрушка та голова районної ради Йосиф Шін, які відзначили, що футбол на Берегівщині має особливе соціальне значення. Кожен із керівників району підкреслив важливу роль футболу у районі і пообіцяли і надалі підтримувати розвиток цього виду спорту і постійно сприяти і регулярно надавати підтримку в його подальшій популяризації.

Детальніше...

8 листопада голова Берегівської районної ради Йосиф Шін провів погоджувальну нараду із керівниками депутатських фракцій районної ради. 

Детальніше...

 Співчуття

       Керівництво, депутатський корпус та колектив районної ради висловлює щире, глибоке співчуття заступнику голови районної ради Василю Горват  з приводу важкої втрати, трагічної смерті брата.

 

 Співчуття

       Керівництво, депутатський корпус та колектив районної ради висловлює щире, глибоке співчуття депутату Ласлову Баканчош з приводу важкої втрати, смерті тещі.

 Вітаємо! 

          На днях День народження святкувала депутат районної ради Єлизавета БІРІКІ.

З цієї нагоди вітаємо її, бажаємо іменинниці міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту, миру і злагоди, невичерпних життєвих сил та благополуччя. Нехай у справах, які започаткувала, будуть запорукою енергійність, цілеспрямованість та бажання досягти нових висот. 

З повагою: керівництво, депутатський корпус
та колектив районної ради

 Вітаємо! 

          На днях Дні народження святкували сільські голови с. Бадалово Імре САЛАІ та с. Нижні Ремета Олександр ПОДМЯТНІКОВ .
        З цієї нагоди вітаємо їх, бажаємо іменинникам міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту, миру і злагоди, невичерпних життєвих сил та благополуччя. Нехай у справах, які започаткували, будуть запорукою енергійність, цілеспрямованість та бажання досягти нових висот. 

 

З повагою: керівництво, депутатський корпус
та колектив районної ради

 Вічна пам’ять Тібору Тіборовичу

fotorcreatedСьогодні, 20 жовтня, колишньому голові Берегівської райдержадміністрації Тібору Гітману мало виповнитись 74 роки. Доля вирішила інакше і забрала його раніше…

Ми дякуємо за роки Вашого життя, відданих державній службі, за наполегливість та відданість обраній справі.

Колективи адміністрації та районної ради в скорботі схиляють голови.

 Засідала сесія Берегівської районної ради

dsc_0228Сьогодні відбулося засідання шостої сесії Берегівської районної ради, участь у якому взяв перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Матій, керівники правоохоронних органів, структурних підрозділів РДА установ району, ЗМІ.

Згідно порядку денного, депутати розглянули низку питань, серед яких: про стан дорожнього господарства району, про роботу з підготовки до навчального року, стан матеріально-технічної бази освітніх закладів району, про районну Програму “Дитячий майданчик”, про зміни до Програми допомоги соціально незахищеним верствам населення “Турбота”, про внесення змін до районного бюджету.

Детальніше...

Голова Берегівської районної ради Йосиф Шін провів погоджувальну нараду із представниками депутатських фракцій районної ради, на яку було запрошено голову райдержадміністрації Іштвана Петрушку, першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Матія та заступника голови районної ради Василя Горвата. У ході своєї роботи депутати одноголосно погодили дату та порядок денний другого пленарного засідання шостої сесії районної ради VІІ-го скликання, яка запланована на 13 жовтня поточного року.

 Берегівська районна рада
Закарпатської області

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ РАДИ

від _ 05.10.2016 __ р. _16_

м.Берегово

Про проведення другого пленарного засідання
шостої сесії районної ради VІ I -го скликання

Відповідно до частини 4 та 10 статті 46, пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» провести друге пленарне засідання шостої сесії районної ради VІІ-го скликання 13 жовтня 2016 року о 16 год. київського часу у великому залі районної ради з орієнтовним порядком денним:

Детальніше...

30 вересня Берегівська угорська гімназія імені Бетлена Габора святкує своє 25-річчя.

 Директору навчального закладу, Арпаду Сабову, є чим пишатися - найуспішніша школа району, випускники - переможці різноманітних творчих конкурсів, входить до п'ятірки кращих навчальних закладів області за числом призерів шкільних олімпіад.

Детальніше...

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови ради
від 30.09.2016 р. № 14

Про проведення перевірки,
передбаченої Законом України «Про очищення влади»

Відповідно до статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про очищення влади», Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, та Плану проведення перевірок відповідно до Закону України «Про очищення влади», затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №1025:

Детальніше...

14448979_674737966015019_779530863942439620_n День працівників освіти

Традиційно, у першу неділю жовтня в Україні відзначається День працівників освіти, який в народі названий Днем вчителя.

Отож, саме з цієї нагоди, вчора у залі районної ради відбулися урочисті заходи. Свято розпочалося із теплих привітань наймолодших учасників концерту – талановитих дошкільнят – вихованців Свободянського та Берегуйфалівського дошкільних навчальних закладів, які своєю щирістю одразу створили святковий настрій.

Потім освітян району вітали начальник відділу освіти, молоді та спорту Берегівської райдержадміністрації – Дьенді Шімон, голова райдержадміністрації – Іштван Петрушка та голова районної ради – Йосиф Шін.

Детальніше...

 Засідала колегія райдержадміністрації. Підготовка установ бюджетної сфери району до опалювального періоду – одне з найважливіший завдань

dsc_0525Сьогодні, під головуванням голови райдержадміністрації Іштвана Петрушки, відбулося засідання колегії. На засіданні також були присутні: заступники голови РДА – Віталій Матій та Федір Бімба, голова районної ради Йосиф Шін та його заступник Василь Горват, керівники структурних підрозділів та установ району.

Під час колегії розглянуто найактуальніші питання.

Так, про хід підготовки господарського комплексу та установ бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період на 2016-2017 роки інформував завідувач сектору інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Дуридівка Євген:

Детальніше...

beregfest Найкращі учасники BEREG FEST 2016

Під час проведення 51- го фестивалю «Берег Фест 2016/ BEREG FEST 2016», села району представляли свій колорит, звичаї і самобутню культуру. Звісно, активну участь у підготовці виставки брали керівники сільрад, будинків культури та освітяни району.

«Хочу подякувати від імені райдержадміністрації та районна ради всім сільським головам, які підтримали нашу ініціативу та взяли активну участь у організації та проведенні цьогорічного BEREG FEST, керівникам освітніх закладів та закладів культури району. Наші успіхи можливі тільки коли ми разом будемо працювати для блага рідної Берегівщи! Тому щиро вдячний всім, хто доклав зусиль до проведення Берег Фест 2016/ BEREG FEST 2016. Особлива ж подяка – сільському голові с. Яноші – Іштвану Барта, який прийняв у себе BEREG FEST 2016», – наголосив голова райдержадміністрації Іштван Петрушка.

Детальніше...