Вівторок., 26. вересня 2017

Умови обов'язкової реєстрації платником ПДВ

Особа підлягає обов’язковій реєстрації як платник ПДВ у разі:

- якщо загальна сума від здійснення операцій з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню, у тому числі з використанням локальної або глобальної комп’ютерної мережі, нарахована (сплачена) такій особі протягом останніх 12 календарних місяців, сукупно перевищує 1 млн грн. (без урахування ПДВ);

Детальніше...

 Свято останнього дзвоника!

27 травня 2016 року у загальноосвітніх навчальних закладах Берегівського району відбулися урочистості з нагоди Свята останнього дзвоника. Цього року вперше на Берегівщині відповідно до районної Програми «Робота з обдарованими учнями на 2016-2020 року», схваленою рішенням районної ради № 66 від 23.03.2016 р. , іменними грошовими стипендіями були нагороджені кращі учні та вчителі за підсумками проведення ІІ,ІІІ,ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад – учні та вчителі Берегівської угорської гімназії ім.Габора Бетлена, Косонської ЗОШ І-ІІІ ст. з угорською мовою навчання, Батівської ЗОШ І-ІІІ ст., учні Свободянської ЗОШ І-ІІІ ст., Варівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім..Ф.Ракоці ІІ, Великоберезької ЗОШ І-ІІІ ст.., Гатянської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Ковача Вільмоша., Батівського НВК, Яношівської ЗОШ І-ІІІ ст.., Чомської ЗОШ І-ІІІ ст.., Запсонської ЗОШ І-ІІ ст. з угорською мовою навчання, Квасівської ЗОШ І-ІІ ст.

Детальніше...

 Відкрита першість Берегівської РО ДЮСШ ВФСТ “Колос” АПК України

      28 травня 2016 року в центрі с. Велика Бакта, просто неба проходила відкрита першість Берегівського району з греко-римської боротьби серед молодших юнаків та кадетів. У змаганнях приймали участь 81 учасник віком від 6 до 16 років. Було 25 вагових категорій. Суддями змагань були колишні борці та ветерани греко-римської боротьби. Грамотами та медалями були нагороджені абсолютно всі учасники.

Детальніше...

 Голова райради Йосиф Шін зустрівся з держсекретарем Угорщини Кароєм Цібере. 

         У ході перемовин відбувся обмін думками з приводу соц. економ. ситуації в р-ні, намічені конкретні шляхи реалізації перспективних проектів, до яких може долучитися Угорщина. Держсекретар міністерства людських ресурсів з соціальних питань цікавився участю органів самоврядування громадських релігійних організацій у соціальних процесах, забезпеченні громад усім необхідним.

Детальніше...

 

Результат пошуку зображень за запитом

Шановні випускники, школярі, вчителі та батьки!

    Від щирого серця вітаю вас зі Святом останнього дзвоника, яке знаменує завершення навчального року!
    Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні наймолодших наших учнів: взято першу сходинку на шляху пізнання. 

Детальніше...

 Szakértői küldöttség a járási tanácson

        Ma Hidi László, a Pro Agricultura Carpatika alapítvány vezetője kíséretében Lengyel Zoltán és Bíró András, a Külgazdasági és Külügyminisztérium szaktanácsadói tettek látogatást a járási tanácson.

    A tanácselnök dolgozószobájában levezetett tanácskozáson a vendégek mellett részt vett Sin József, a Beregszászi járási tanács elnöke, Horváth László alelnök, Mester András, a KMKSZ gazdasági-önkormányzati titkára, Mezőgecse polgármestere, Popovics Sándor, a Közigazgatási Hivatal mezőgazdasági osztályának vezetője, Kiss Pál Papi község, valamint Nagy Anna Asztély polgármesterei, Tompa Ernő, Háscsa József és Piroga István vállalkozók.
     A találkozó során megvitatásra került a kárpátaljai magyar vállalkozásfejlesztés perspektívái az Egán Ede gazdaságfejlesztési terv keretein belül magyarországi támogatások bevonása által.

Детальніше...

Платники Берегівщини сплатили 41,5 мільйона гривень ЄСВ

За словами начальника Берегівської ОДПІ ГУ ДФС у Закарпатській області Петра Дудаша, за січень-квітень 2016 року платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, які перебувають на обліку у Берегівській ОДПІ, перераховано 41,5 млн грн ЄСВ. Зокрема, у квітні ними сплачено майже 10,6 млн гривень.

Детальніше...

 Нова Інструкція про порядок нарахування і сплати єдиного внеску

 Берегівська ОДПІ ГУ ДФС у Закарпатській області інформує, що 17.05.2016 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 28.03.2016 №393 «Про внесення змін до Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 21.04.2016 за №609/28739 (далі – Наказ №393).

Детальніше...

Оподаткування податком на нерухоме майно фізичних осіб

У 2016 році фізичними особами – платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, податок сплачується за місцем розташування об’єкта/об’єктів оподаткування за 2015 рік із застосуванням ставок та врахуванням пільг з податку, які діяли у 2015 році.

Детальніше...

Берегівщину відвідав головний санітарний лікар Угорщини

Поважного гостя в районній раді зустрічали її голова Йосип Шін та очільник РДА Іштван Петрушка. У перемовинах взяли також участь директор департаменту охорони здоров’я ОДА, колишній головний санітарний лікар області Володимир Маркович, його заступник Єлизавета Біров, головний лікар Берегівської центральної районної лікарні Іван Малеш та Генеральний консул Угорщини в Берегові Ендре Саліпскі.

Детальніше...

Гідна зарплата від 7 000 гривень
Збройні Сили України гарантують своїм військовослужбовцям гідну зарплату, вищу за середню по країні. Солдат на посаді стрільця, що несе службу поза зоною АТО, отримує щомісяця не менше 7 000 гривень .

Залежно від посади, звання, терміну проходження служби, кваліфікації ця сума збільшується. Додаткові щомісячні премії виплачуються військовослужбовцям окремих видів (родів) військ: Високомобільних десантних військ, Сил спецоперацій, корабельному складу ВМС, артилерії, танкістам тощо.

Детальніше...

 Право спрощенців на щорічну відпустку

Відповідно до норм Податкового кодексу України, фізичні особи-підприємці, платники єдиного податку 1 та 2 групи, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку один раз на рік на час відпустки протягом одного календарного місяця.

Детальніше...

 Внесено зміни до Порядку обліку платників податків і зборів

 Берегівська ОДПІ ГУ ДФС у Закарпатській області інформує, що 10 травня 2016 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 18.03.2016 № 375 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників податків і зборів» (далі – Наказ № 375). Цим Наказом № 375 внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 09.12.2011 № 1588 «Про затвердження Порядку обліку платників податків і зборів» (далі – Наказ № 1588).

Детальніше...

  Вітаємо!

 На днях День народження святкувала депутат районної ради Наталія ГРАБ.

З цієї нагоди вітаємо її, бажаємо іменинниці міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту, миру і злагоди, невичерпних життєвих сил та благополуччя. Нехай у справах, які започаткувала, будуть запорукою енергійність, цілеспрямованість та бажання досягти нових висот.

З повагою: керівництво, депутатський корпус
та колектив районної ради

 

 Подяка для організаторів фестивалю борграчу в Косині

DSC_0161Вчора голова райдержадміністрації Іштван Петрушка та голова районної ради Йосиф Шін вручали  спільні грамоти райдержадміністрації та районної ради за активну участь у організації і проведенні І Міжнародного чемпіонату фестивалю бограчу у с. Косонь. Отож грамоти отримали:

Детальніше...