Середа., 17. січня 2018

 Обговорили питання будівництва об’їзної дороги

13501903_630641383758011_7310978074019198750_nВчора, 30 червня, відбулась виїзна нарада щодо розробки цільової програми відведення та вилучення земельних ділянок для суспільних потреб – а саме для будівництва об’їзної дороги навколо м.Берегове та с.Астей до міжнародного автомобільного пункту пропуску «Лужанка».

 

Участь у нараді взяли: заступник голови облдержадміністрації Віктор Мікулін, голова Берегівської райдержадміністрації Іштван Петрушка, голова районної ради Йосиф Шін, Берегівський міський голова Золтан Бабяк, сільські голови, керівники відділів та управлінь райдержадміністрації та міськради, депутати.

Детальніше...

 

 Вітаємо!

 На днях Дні народження святкували депутат районної ради Золтан КОВАЧ,  сільський голова с. Геча Андрій МЕШТЕР та водій районної ради Василь ДОРЧІ.
           З цієї нагоди вітаємо їх, бажаємо іменинникам міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту, миру і злагоди, невичерпних життєвих сил та благополуччя. Нехай у справах, які започаткували, будуть запорукою енергійність, цілеспрямованість та бажання досягти нових висот.

 З повагою: керівництво, депутатський корпус
та колектив районної ради

 ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення проектів регуляторних актів - проектів рішень сесії Нижньореметівської сільської ради та аналізу регуляторного впливу.
 

Детальніше...

 Пленарне засідання п’ятої сесії районної ради VІІ скликання

13509115_627073157448167_7700910561692814503_nСьогодні, 22 червня, під головуванням Йосифа Шіна, відбулося пленарне засідання п’ятої сесії районної ради VІІ скликання. 

Окрім депутатів, участь у роботі сесії взяли: голова Берегівської РДА Іштван Петрушка, заступники голови РДА – Віталій Матій та Федір Бімба, заступник голови районної ради – Василь Горват, представники правоохоронних органів, керівники установ, організацій району, структурних підрозділів райдержадміністрації, селищний, сільські голови та представники ЗМІ.

Детальніше...

 17 червня відбулися засідання постійних депутатських комісій.

         Оскільки на 22 червня заплановано проведення чергової сесії районної ради, під час засідань комісій депутати розглянули питання та проекти рішень, які виноситимуться на розгляд сесії.

         В ході засідань розглянули та узгодили всі питання.

 

 Вітаємо!

 На днях Дні народження святкували депутати районної ради Жолт ЧОТАРІ  та Тихомир ГЕЙЦІ.

З цієї нагоди вітаємо їх, бажаємо іменинникам міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту, миру і злагоди, невичерпних життєвих сил та благополуччя. Нехай у справах, які започаткували, будуть запорукою енергійність, цілеспрямованість та бажання досягти нових висот.

З повагою: керівництво, депутатський корпус
та колектив районної ради

 Вітання медичних працівників району з професійним святом

Традиційно, у третю неділю червня відзначають День медичного працівника. І сьогодні, напередодні свята, більшість медпрацівників змінили свої білі халати на святкові сукні та костюми – адже з професійним святом їх вітали керівники району і міста.

         З поздоровленнями до медиків району звернулися: голова районної ради Йосиф Шін, заступник голови райдержадміністрації Федір Бімба, Берегівський міський голова Золтан Бабяк, головні лікарі Берегівської ЦРЛ - Іван Малеш та Берегівського центру ПМСД – Гедєш Руслана.

Детальніше...

Берегівська ОДПІ інформує:

 Робота ЦОП м. Берегове у вихідні 

Берегівська ОДПІ ГУ ДФС у Закарпатській області повідомляє про графік роботи Центру обслуговування платників у святкові та вихідні дні: 

18, 25 червня 2016 року — робочі дні до 13 год. 00 хв.; 

20 червня 2016 року — робочий день у режимі чергування (за необхідності із залученням спеціалістів відповідних структурних підрозділів) до 16 год. 00 хв.;

19, 26-28 червня 2016 року — вихідні дні.

 До уваги депутатів Берегівської районної ради

Календарний план
проведення п'ятої сесії Берегівської районної ради сьомого скликання

 Закарпаття підписало угоду з угорцями про співпрацю та матеріальну підтримку

         9 червня, держсекретар міністерства зовнішніх економічних зв’язків та закордонних справ Угорщини Левенте Мадяр та голова КМКС, депутат Верховної Ради України Василь Брензович підписали угоду про співпрацю та матеріальну підтримку з боку угорського уряду закарпатських сільгоспвиробників та підприємців. У рамках проекту вже нинішнього року краю буде надана фінансова допомога в розмірі 2,5 мільярда форинтів.        “Області, крім цього, буде через угорський Ексімбанк виділено 20 мільярдів форинтів пільгового кредиту,- наголосив високопосадовець.- А наступного року уряд Угорщини надасть Закарпаттю допомогу ще на 5 мільярдів форинтів.”

Детальніше...

 

Вітаємо!

На днях День народження святкував депутат районної ради Рудольф БАКОВ.

З цієї нагоди вітаємо його, бажаємо імениннику міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту, миру і злагоди, невичерпних життєвих сил та благополуччя. Нехай у справах, які започаткував, будуть запорукою енергійність, цілеспрямованість та бажання досягти нових висот. 

З повагою: керівництво, депутатський корпус та колектив районної ради

Сьогодні, під головуванням голів райдержадміністрації та районної ради – Іштвана Петрушки та Йосифа Шіна – відбулася нарада – семінар для сільських, селищного голів та секретарів виконкомів місцевих рад району. Згідно порядку денного розглянули такі питання:

Детальніше...

 Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ РАДИ

 

від _ 08.06.2016. _ р. № _ _9_ _

 м.Берегово

Про скликання п’ятої сесії
районної ради VІІ-го скликання

Відповідно до частини 4 та 9 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати п’яту сесію районної ради VІІ-го скликання, пленарне засідання якої провести 22 червня 2016 року об 11.00 год. київського часу у великому залі районної ради з орієнтовним порядком денним:

Детальніше...

Сьогодні голова Берегівської районної ради Йосиф Шін провів погоджувальну нараду із представниками депутатських фракцій районної ради, на яку було

Детальніше...