Вівторок., 26. вересня 2017

10410193_737000396386942_6747473709430117711_n(1).jpg - 11.93 Kb Köszöntő!

 A napokban ünnepelte születésnapját Tóth Katalin, a járási tanács képviselője.

Ebből az alkalomból köszöntik, kívánnak számára jó egészséget, Istentől megáldott, hosszú, boldog életet, minden szépet és jót, további munkasikereket!

Tisztelettel:  a Beregszászi Járási Tanács
vezetősége, kollektívája és képviselőtestülete

 Обговорили актуальні питання сіл району

Сьогодні, 30 листопада, під головуванням голови райдержадміністрації Іштвана Петрушки, за участі голови районної ради Йожефа Шіна та Берегівського міського голови Золтана Бабяка,  відбулася нарада із селищним, сільськими головами району.

У ході наради обговорили стан розрахунків населення та бюджетних установ району за спожитий природній газ, надання житлових субсидій населенню та про перспективи розвитку дошкільної освіти на 2017 рік.

Також торкнулися питань формування місцевих бюджетів на 2017 рік і реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

 

 Співчуття

Керівництво, депутатський корпус та колектив районної ради висловлює щире, глибоке співчуття депутату Василю Хаща з приводу важкої втрати, смерті матері.

 Завершено капітальний ремонт амбулаторії у селі Берегуйфолу

 Вчора, в ході робочої поїздки до села Берегуйфолу, голова районної  ради Йожеф Шін та голова райдержадміністрації Іштван Петрушка, його заступник Федір Бімба відвідали також амбулаторію загальної практики-сімейної медицини та поспілкувалися із завідувачем – Іваном Бемсаком.

«Цього року за рахунок субвенції з обласного бюджету отримано 380 тис. грн. на завершення капітального ремонту АЗПСМ с. Берегуйфолу. Керівництво району вдячне обласному депутатові Чобо Пейтеру за підтримку цього проекту на обласному рівні», – наголосив Іштван Петрушка.

Детальніше...

 Керівництво району відвідало Берегуфолівську школу

 Сьогодні, 23 листопада,  голова районної ради Йосиф Шін, разом із головою райдержадміністрації Іштваном Петрушкою оглянули хід ремонтних робіт теплотраси у ЗОШ І-ІІ ступенів у с. Берегуйфолу. Ремонт здійснюється за рахунок коштів районного бюджету.

Цього року на утримання закладів освіти і культури у с. Берегуйфолу з районного бюджету виділено 482тис. грн., при цьому кошти на фінансування цих закладів із місцевого бюджету не виділялися.

Детальніше...

 Сьома сесія Берегівської районної ради VII скликання 

15192655_705991899556292_9181744718668701965_n Сьогодні, 23 листопада, під головуванням Йосифа Шіна відбулося засідання сьомої сесії Берегівської районної ради VII скликання. Участь у роботі сесії взяв і голова райдержадміністрації Іштван Петрушка, його заступники – Віталій Матій та Федір Бімба, керівники правоохоронних органів, установ та організацій району, ЗМІ.

Згідно порядку денного, на розгляд сесії було винесено 15 питань, серед яких результати діяльності місцевої прокуратури за І півріччя 2016 року, про загальний стан охорони здоров’я у районі, про Програму природоохоронних заходів у районі, про внесення змін до районного бюджету та інші.

З усіх питань прийнято відповідні рішення.

Закінчилася підготовка до пленарного засідання сесії районної ради.

Відтак відбулися засідання постійних депутатських комісій районної ради, де брав участь і заступник голови районної ради Горват Василь Степанович.

Попередньо були обговорені питання, що виносяться на розгляд чергової сесії районної ради і всі запропоновані питання порядку денного депутатами погоджені.

Прес-служба районної ради

 Вітаємо! 

          На днях Дні народження святкували депутат районної ради Лайош ЯКОБ та сільський голова с. Чома Світлана Ковач.

З цієї нагоди вітаємо їх, бажаємо іменинникам міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту, миру і злагоди, невичерпних життєвих сил та благополуччя. Нехай у справах, які започаткували, будуть запорукою енергійність, цілеспрямованість та бажання досягти нових висот.

 

З повагою: керівництво, депутатський корпус
та колектив районної ради

 Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ РАДИ

від 09.11.2016 р. № 19

Про скликання сьомої сесії

районної ради VІІ-го скликання

Відповідно до частини 4 та 9 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати сьому сесію районної ради VІІ-го скликання, пленарне засідання якої провести 23 листопада 2016 року об 11.00 год. київського часу у великому залі районної ради з орієнтовним порядком денним:

Детальніше...

 11 листопада в великому залі Берегівської районної ради було багато гостей. І не дивно, адже районна федерація  футболу підбивала підсумки сезону 2016 року. В залі, окрім переможців та призерів чемпіонату було багато гостей, серед  яких керівництво району, що свідчить про престиж і підтримку футболу в районі.

Першим привітав учасників засідання голова районної  федерації футболу Олександр Чегіль, який у своєму виступу підбив підсумки сезону, а також наголосив на проблемах, які виникли останнім часом у футболі. Виступили перед спортсменами також голова районної адміністрації Іштван Петрушка та голова районної ради Йосиф Шін, які відзначили, що футбол на Берегівщині має особливе соціальне значення. Кожен із керівників району підкреслив важливу роль футболу у районі і пообіцяли і надалі підтримувати розвиток цього виду спорту і постійно сприяти і регулярно надавати підтримку в його подальшій популяризації.

Детальніше...

 Вітаємо! 

          На днях Дні народження святкували депутат районної ради Тібор БІРОВ та сільський голова с. Запсонь Василь БОЧКОІ.

З цієї нагоди вітаємо їх, бажаємо іменинникам міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту, миру і злагоди, невичерпних життєвих сил та благополуччя. Нехай у справах, які започаткували, будуть запорукою енергійність, цілеспрямованість та бажання досягти нових висот. 

З повагою: керівництво, депутатський корпус
та колектив районної ради

8 листопада голова Берегівської районної ради Йосиф Шін провів погоджувальну нараду із керівниками депутатських фракцій районної ради. 

Детальніше...

 Співчуття

       Керівництво, депутатський корпус та колектив районної ради висловлює щире, глибоке співчуття заступнику голови районної ради Василю Горват  з приводу важкої втрати, трагічної смерті брата.

 Вітаємо! 

          На днях День народження святкував селищний голова смт. Батьово Дмитро ТАРАНЕНКО.

З цієї нагоди вітаємо його, бажаємо імениннику міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту, миру і злагоди, невичерпних життєвих сил та благополуччя. Нехай у справах, які започаткував, будуть запорукою енергійність, цілеспрямованість та бажання досягти нових висот. 

 

З повагою: керівництво, депутатський корпус
та колектив районної ради