Вівторок., 26. вересня 2017

 

 Співчуття

       Керівництво, депутатський корпус та колектив районної ради висловлює щире, глибоке співчуття депутату Ласлову Баканчош з приводу важкої втрати, смерті тещі.

 Вітаємо! 

          На днях День народження святкувала депутат районної ради Єлизавета БІРІКІ.

З цієї нагоди вітаємо її, бажаємо іменинниці міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту, миру і злагоди, невичерпних життєвих сил та благополуччя. Нехай у справах, які започаткувала, будуть запорукою енергійність, цілеспрямованість та бажання досягти нових висот. 

З повагою: керівництво, депутатський корпус
та колектив районної ради

 Вітаємо! 

          На днях Дні народження святкували сільські голови с. Бадалово Імре САЛАІ та с. Нижні Ремета Олександр ПОДМЯТНІКОВ .
        З цієї нагоди вітаємо їх, бажаємо іменинникам міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту, миру і злагоди, невичерпних життєвих сил та благополуччя. Нехай у справах, які започаткували, будуть запорукою енергійність, цілеспрямованість та бажання досягти нових висот. 

 

З повагою: керівництво, депутатський корпус
та колектив районної ради

 Вічна пам’ять Тібору Тіборовичу

fotorcreatedСьогодні, 20 жовтня, колишньому голові Берегівської райдержадміністрації Тібору Гітману мало виповнитись 74 роки. Доля вирішила інакше і забрала його раніше…

Ми дякуємо за роки Вашого життя, відданих державній службі, за наполегливість та відданість обраній справі.

Колективи адміністрації та районної ради в скорботі схиляють голови.

 Засідала сесія Берегівської районної ради

dsc_0228Сьогодні відбулося засідання шостої сесії Берегівської районної ради, участь у якому взяв перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Матій, керівники правоохоронних органів, структурних підрозділів РДА установ району, ЗМІ.

Згідно порядку денного, депутати розглянули низку питань, серед яких: про стан дорожнього господарства району, про роботу з підготовки до навчального року, стан матеріально-технічної бази освітніх закладів району, про районну Програму “Дитячий майданчик”, про зміни до Програми допомоги соціально незахищеним верствам населення “Турбота”, про внесення змін до районного бюджету.

Детальніше...

Голова Берегівської районної ради Йосиф Шін провів погоджувальну нараду із представниками депутатських фракцій районної ради, на яку було запрошено голову райдержадміністрації Іштвана Петрушку, першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Матія та заступника голови районної ради Василя Горвата. У ході своєї роботи депутати одноголосно погодили дату та порядок денний другого пленарного засідання шостої сесії районної ради VІІ-го скликання, яка запланована на 13 жовтня поточного року.

 Берегівська районна рада
Закарпатської області

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ РАДИ

від _ 05.10.2016 __ р. _16_

м.Берегово

Про проведення другого пленарного засідання
шостої сесії районної ради VІ I -го скликання

Відповідно до частини 4 та 10 статті 46, пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» провести друге пленарне засідання шостої сесії районної ради VІІ-го скликання 13 жовтня 2016 року о 16 год. київського часу у великому залі районної ради з орієнтовним порядком денним:

Детальніше...

30 вересня Берегівська угорська гімназія імені Бетлена Габора святкує своє 25-річчя.

 Директору навчального закладу, Арпаду Сабову, є чим пишатися - найуспішніша школа району, випускники - переможці різноманітних творчих конкурсів, входить до п'ятірки кращих навчальних закладів області за числом призерів шкільних олімпіад.

Детальніше...

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови ради
від 30.09.2016 р. № 14

Про проведення перевірки,
передбаченої Законом України «Про очищення влади»

Відповідно до статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про очищення влади», Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, та Плану проведення перевірок відповідно до Закону України «Про очищення влади», затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №1025:

Детальніше...

14448979_674737966015019_779530863942439620_n День працівників освіти

Традиційно, у першу неділю жовтня в Україні відзначається День працівників освіти, який в народі названий Днем вчителя.

Отож, саме з цієї нагоди, вчора у залі районної ради відбулися урочисті заходи. Свято розпочалося із теплих привітань наймолодших учасників концерту – талановитих дошкільнят – вихованців Свободянського та Берегуйфалівського дошкільних навчальних закладів, які своєю щирістю одразу створили святковий настрій.

Потім освітян району вітали начальник відділу освіти, молоді та спорту Берегівської райдержадміністрації – Дьенді Шімон, голова райдержадміністрації – Іштван Петрушка та голова районної ради – Йосиф Шін.

Детальніше...

 Засідала колегія райдержадміністрації. Підготовка установ бюджетної сфери району до опалювального періоду – одне з найважливіший завдань

dsc_0525Сьогодні, під головуванням голови райдержадміністрації Іштвана Петрушки, відбулося засідання колегії. На засіданні також були присутні: заступники голови РДА – Віталій Матій та Федір Бімба, голова районної ради Йосиф Шін та його заступник Василь Горват, керівники структурних підрозділів та установ району.

Під час колегії розглянуто найактуальніші питання.

Так, про хід підготовки господарського комплексу та установ бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період на 2016-2017 роки інформував завідувач сектору інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Дуридівка Євген:

Детальніше...

beregfest Найкращі учасники BEREG FEST 2016

Під час проведення 51- го фестивалю «Берег Фест 2016/ BEREG FEST 2016», села району представляли свій колорит, звичаї і самобутню культуру. Звісно, активну участь у підготовці виставки брали керівники сільрад, будинків культури та освітяни району.

«Хочу подякувати від імені райдержадміністрації та районна ради всім сільським головам, які підтримали нашу ініціативу та взяли активну участь у організації та проведенні цьогорічного BEREG FEST, керівникам освітніх закладів та закладів культури району. Наші успіхи можливі тільки коли ми разом будемо працювати для блага рідної Берегівщи! Тому щиро вдячний всім, хто доклав зусиль до проведення Берег Фест 2016/ BEREG FEST 2016. Особлива ж подяка – сільському голові с. Яноші – Іштвану Барта, який прийняв у себе BEREG FEST 2016», – наголосив голова райдержадміністрації Іштван Петрушка.

Детальніше...

14485011_672138012941681_7034502007373963810_n Вручено відзнаки “Почесний громадянин Берегівського району”

Отже, на основі спільного розпорядження голови Берегівської районної державної адміністрації та голови Берегівської районної ради від 30.08.2016 р. №12 «Про присвоєння звання «Почесний громадянин Берегівського району»:

«За активну суспільно-громадську діяльність та вагомий внесок в розвиток гуманітарної сфери району», присвоєно звання «ПОЧЕСНИЙ ГРОМАДЯНИН БЕРЕГІВСЬКОГО РАЙОНУ» – депутату районної ради, громадсько-політичному діячу – Брауну Адальберту Олександровичу.
«За вагомий внесок в зміцненні законності і правопорядку Берегівщини та проявлену відданість службовому обов’язку» посмертно присвоєно звання «ПОЧЕСНИЙ ГРОМАДЯНИН БЕРЕГІВСЬКОГО РАЙОНУ» – Оросу Юлію Юлійовичу.
«За вагомий внесок у життя закарпатської угорської громади, створення системи вищої освіти угорською мовою», посмертно присвоєно звання «ПОЧЕСНИЙ ГРОМАДЯНИН БЕРЕГІВСЬКОГО РАЙОНУ» – Шовшу Калману Калмановичу.

Вітаємо Адальбета Олексанровича Брауна із заслуженим званням, та рідних Юлія Ороса і Калмана Шовша.
Низький уклін за вашу працю на славу Берегівщини!

 

 dsc_024451 -й “BEREG FEST” у селі Яноші

24 вересня, в селі Яноші на стадіоні Дьордя Борно, проведено святкування 51 фестивалю «Берегфест». Вперше цього року фестиваль проводився спільно з містом Берегово.

 

Це було неймовірне святкове дійство! Нарешті свято, присвячене дружбі, гостинності та дарам природи повернулося в село, звідки і бере початок.

Спершу, святкова колона із прикрашеними возами, у супроводі музик, рушила з центру села до стадіону імені Дьордя Борно. Участь у святковій ході взяли керівники району – Іштван Петрушка та Йосиф Шін, заступник голови облдержадміністрації Віктор Мікулін, Берегівський міський голова Золтан Бабяк, спеціальна гостя фестивалю – Ірина Галай,керівники міст-побратимів з Угорщини, колектив райдержадміністрації, районної та сільської рад, актив села Яноші, мистецькі колективи району.

Детальніше...

 Берегфест–Hazaváró Fesztivál 2016 стартував!

 23 вересня, розпочався перший день міськрайонного фестивалю “Берегфест 2016” – найяскравіша подія осені на Берегівщині.

В урочистих заходах, з нагоди відкриття «Берегфесту», взяли участь: керівництво району та міста – Іштван Петрушка, Йосиф Шін та Золтан Бабяк, керівництво облдержадміністрації та обласної ради – Геннадій Москаль і Михайло Рівіс, а також високоповажні гості з Угорщини – Іштван Грежа – Міністерський комісар, Йожеф Бочкоі – державний секретар з питань економіки міністерства закордонних справ Угорщини, Оскар Шестак – Голова загальних зборів – органу самоврядування Соболч – Сатмар – Березької області, а також консули, депутати, керівники та члени делегацій з міст побратимів, голови районних державних адміністрацій області, керівники правоохоронних органів, освітяни, медики, працівники культури, духовенство.

Детальніше...