Вівторок., 26. вересня 2017

 Вітаємо!

          На днях Дні народження святкували депутат районної ради Олександр МАРКУ та сільський голова с. Батрадь Іван МАРКОВ.

З цієї нагоди вітаємо їх, бажаємо іменинникам міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту, миру і злагоди, невичерпних життєвих сил та благополуччя. Нехай у справах, які започаткували, будуть запорукою енергійність, цілеспрямованість та бажання досягти нових висот. 

З повагою: керівництво, депутатський корпус
та колектив районної ради

Держенергонагляд інформує,
як заощадити на тарифах і допомогти енергетикам
вирівняти добовий графік електричних навантажень

Добовий графік навантаження об’єднаної енергетичної системи України має значну нерівномірність. Він характеризується піком навантаження у години вечірнього максимуму, провалом навантаження у години нічної зони доби та майже рівномірним споживанням електричної потужності протягом годин ранкового та денного часів доби.

Детальніше...

 Вітаємо! 

          На днях День народження святкував депутат районної ради Ласло МОЛНАР.

З цієї нагоди вітаємо його, бажаємо імениннику міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту, миру і злагоди, невичерпних життєвих сил та благополуччя. Нехай у справах, які започаткував, будуть запорукою енергійність, цілеспрямованість та бажання досягти нових висот. 

 

З повагою: керівництво, депутатський корпус
та колектив районної ради

 На чергові сесії районної ради затверджено Програму, реалізація якої дозволить прискорити початок будівництва об’їзної дороги навколо Берегова

7 вересня під головуванням Йосифа Шіна відбулось засідання шостої сесії районної ради, в якому взяли участь заступник голови ради Василь Горват, перший заступник голови РДА Віталій Матій, голови селищної та сільських рад, керівники правоохоронних органів та структурних підрозділів РДА, представники ЗМІ.
Серед ключових питань порядку денного – затвердження Програми відведення та вилучення земель для суспільних потреб на 2016-2019 роки. Необхідність її прийняття обумовлена прискоренням початку продовження будівництва об’їзної дороги навколо Берегова. Загалом треба вилучити 65 ділянок, що розташовані за маршрутом траси. Більшість з них знаходиться на території Астейської та Дийдівської сільських рад.
Пропонуються кілька варіантів даного процесу: допомогти довести до ладу документи громадян та викупити землю, надати альтернативні ділянки або ж у разі відмови власників відчужити ділянки в судовому порядку.

Детальніше...

         Сьогодні директор департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА Ганна Сопкова провела виїзну нараду із освітянами району та міста Берегова. Участь у нараді взяли голова районної ради Йосиф Шін,  голова райдержадміністрації Іштван Петрушка,  заступник Берегівського міського голови Людмила Токар, начальники відділів освіти райдержадміністрації та міської ради – Дьенді Шімон та Едіта Бабяк, директори шкіл, завідувачі дошкільних навчальних закладів, методисти. У ході зустрічі обговорили питання ЗНО, аналіз дошкільної та середньої шкільної освіти у районі та місті, проведення шкільних олімпіад, підготовку закладів до навчального року та фінансування харчування учнів. 

 Закінчилася підготовка до пленарного засідання сесії районної ради

          Відтак відбулися засідання постійних депутатських комісій районної ради, де брав участь і заступник голови районної ради Горват Василь Степанович.

         Попередньо були обговорені питання, що виносяться на розгляд чергової сесії районної ради і всі запропоновані питання порядку денного депутатами погоджені.       

Прес-служба районної ради

 У районі з’явилось сім нових творчих композицій з каменю

Одну з них встановили в Попові. В церемонії її відкриття взяв участь голова районної ради Йосип Шін.

У своєму виступі на торжестві він зазначив, що кожний населений пункт потребує певної символіки і тому сподівається, що встановлений в центрі села творчий доробок скульптора з Польщі Піотра Біеса стане саме таким пам’ятним знаком для попівчан.
Подібні композиції з каменю були урочисто відкриті також в Шомі, Запсоні, Великій Бийгані та Рафайнові. Дві встановили на території оздоровчого комплексу “Косино”. Всі вони – робота талановитих і вмілих рук сімох митців з п’яти країн, які з’їхались на Берегівщину на творчий пленер, що тривав 15 діб. Протягом цього періоду й виготовлялись композиції.
До слова, у Запсоні під час церемонії відкриття пам’ятного знаку перед присутніми виступив уродженець цього села, нині народний депутат України Василь Брензович.
Апогеєм встановлення в районі семи композицій з каменю стало відкриття останньої біля входу в реформатську церкву в Рафайнові, де саме відзначали День села. Голова ради Йосип Шін тепло вітав його мешканців та їх гостей з урочистими подіями.

 Сьогодні, під головуванням Іштвана Петрушки, відбулося засідання колегії райдержадміністрації. Участь у засіданні також взяли: голова районної ради Йосиф Шін, заступники голови райдержадміністрації – Віталій Матій та Федіра Бімба, заступника голови районної ради Василь Горват, начальників управлінь та відділів. Згідно порядку денного розглянули такі питання: 

1. Про підсумки економічного і соціального розвитку району за перше півріччя 2016 року - інформував Нестеровський Володимир Леонідович – заступник начальника відділу  економічного розвитку і торгівлі  райдержадміністрації.

2. Про  підсумки виконання місцевих бюджетів району за перше півріччя 2016 року - інформувала Ваш Олена Михайлівна - начальник  фінансового управління райдержадміністрації.

Детальніше...

 Під час засідання колегії освітян району, відбулося представлення нового керівника відділу освіти, молоді та спорту Берегівської РДА

DSC_0092Сьогодні, під час проведення розширеної колегії відділу освіти, молоді та спорту Берегівської райдержадміністрації, участь у якій взяли голова райдержадміністрації Іштван Петрушка та голова районної ради Йосиф Шін, районні депутати та інші високоповажні гості, очільник району представив освітянському колективу новопризначеного начальника відділу освіти, молоді та спорту – Шімон Дьенді Іштванівну.

«Як зауважила міністр освіти Лілія Гриневич, жодна реформа не може бути успішною, без підтримки суспільства. І саме ви – вчителі – є  основа основ цього суспільства. Ми живемо в новому столітті. У нас інше покоління дітей, яке по-іншому сприймає інформацію. Ми теж мусимо мінятися. 

DSC_0082І саме напередодні нового навчального року, який має принести в наші школи багато нового, я хочу представити вам людину, з якою вам і доведеться разом втілювати нові зміни і впроваджувати нову освітню реформ. Отже, радий вітати на новій посаді Шімон Дьенді Іштванівну. Успіхів вам, сил та наснаги!» – побажав голова райдержадміністрації.

Також, під час урочистого відкриття колегії, голова райдержадміністрації Іштван Петрушка та голова районної ради Йосиф Шін вручили високі державні нагороди освітянам району.

Детальніше...

 На Берегівщині відкрили пам’ятник Тарасу Шевченку

DSC_020024 серпня, в День Незалежності України, в районному центрі – місті Берегово, відбулася знаменна і святкова подія – відкриття пам’ятника Тарасу Шевченку.

На урочистості з цієї нагоди до Берегова завітали такі поважні гості, як керівник міністерського управління Угорського уряду – Етвеш Шандор, заступник голови Закарпатської облдержадміністрації – Віктор Мікулін, І-й заступник голови Закарпатської обласної ради – Йосип Барта, ведучий консул Угорщини в м. Ужгороді Куті Ласло, консул Угорщини в м. Берегові – Дюрін Мікловш, начальник обласного управління служби безпеки України – Олег Воєводин, голова благодійного фонду «Кобзар» Володимир Маргітич, заступник голови Закарпатської обласної організації національної спілки письменників України – Василь Густі, скульптор пам’ятника Тараса Шевченко – Василь Олашин. Ну і звісно очільники району – Іштван Петрушка та Йосиф Шін, їх заступники, керівники правоохоронних органів, державних установ, громадськість району і міста, учнівська молодь, духовенство.

Детальніше...

 День Державного Прапора

     Сьогодні Україна відзначає День Державного Прапора.

Для кожної країни її символи мають священне значення.
Для нас, у ці нелегкі часи, коли на Сході нашої держави наша армія відстоює територіальну цілісність України під жовто-блакитними стягами, Державний Прапор став символом стійкості і незламності народного духу, символом справжньої любові до рідної землі!
А ще благородні синій і жовтий – це кольори неба і пшениці, що символізують велику працю українців.

Тож нехай у ці дні над будівлями майорить державний стяг та наповнює серця патріотизмом, гордістю за наш волелюбний народ.

 Миру і добра кожній родині! 
Зі святом, дорогі земляки!

 

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ РАДИ
від 23.08.2016р.
  

Про скликання шостої сесії
районної ради VIIго скликання   

         Відповідно до частини 4 та 9 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати шосту сесію районної ради VIIго скликання, пленарне засідання якої провести 7 вересня 2016 року об 11. 00 год. київського часу у великому залі районної ради з орієнтовним порядком денним:  

         1. Про Програму відведення та вилучення земель Берегівського району для суспільних потреб 2016-2019 роки  (нова редакція).

  

Голова ради                                                                                            Й.Шін

 Вітаємо! 

          На днях День народження святкував начальник відділу управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища району Іштван ДЕРЦЕНІ.

З цієї нагоди вітаємо його, бажаємо імениннику міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту, миру і злагоди, невичерпних життєвих сил та благополуччя. Нехай у справах, які започаткував, будуть запорукою енергійність, цілеспрямованість та бажання досягти нових висот. 

З повагою: керівництво, депутатський корпус
та колектив районної ради

 Вітаємо! 

          На днях День народження святкував депутат районної ради Тібор ФЕЄШ.

З цієї нагоди вітаємо його, бажаємо імениннику міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту, миру і злагоди, невичерпних життєвих сил та благополуччя. Нехай у справах, які започаткував, будуть запорукою енергійність, цілеспрямованість та бажання досягти нових висот. 

З повагою: керівництво, депутатський корпус
та колектив районної ради

 Вітаємо! 

          На днях День народження святкував депутат районної ради Василь ХАЩА.

З цієї нагоди вітаємо його, бажаємо імениннику міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту, миру і злагоди, невичерпних життєвих сил та благополуччя. Нехай у справах, які започаткував, будуть запорукою енергійність, цілеспрямованість та бажання досягти нових висот. 

З повагою: керівництво, депутатський корпус
та колектив районної ради

 До уваги неприбуткових установ та організацій, а саме:  бюджетних установ, громадських об‘єднань, політичних партій, благодійних та релігійних організацій, асоціацій та об‘єднань , професійних спілок, житлово-будівельних кооперативів!!!! 

     Берегівське відділення Виноградівської ОДПІ  інформує, що у зв‘язку з набранням чинності нового порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій у місячний термін  необхідно подати до податкового органу копії установчих документів, які відповідають вимогам встановлених пунктом 133.4 статті 133 Податкового кодексу України. 

      У разі не приведення до 1 січня 2017 року своїх установчих документів у відповідність з вимогами, встановленими Податковим кодексом України та не надання копій установчих документів податковому органу, неприбуткова установа  після 1 січня 2017 р. буде виключена з Реєстру неприбуткових установ та організацій. 

За матеріалами Берегівського відділення Виноградівської ОДПІ
Головного управління ДФС у Закарпатській області