Середа., 17. січня 2018

 Сьома сесія Берегівської районної ради VII скликання 

15192655_705991899556292_9181744718668701965_n Сьогодні, 23 листопада, під головуванням Йосифа Шіна відбулося засідання сьомої сесії Берегівської районної ради VII скликання. Участь у роботі сесії взяв і голова райдержадміністрації Іштван Петрушка, його заступники – Віталій Матій та Федір Бімба, керівники правоохоронних органів, установ та організацій району, ЗМІ.

Згідно порядку денного, на розгляд сесії було винесено 15 питань, серед яких результати діяльності місцевої прокуратури за І півріччя 2016 року, про загальний стан охорони здоров’я у районі, про Програму природоохоронних заходів у районі, про внесення змін до районного бюджету та інші.

З усіх питань прийнято відповідні рішення.

Закінчилася підготовка до пленарного засідання сесії районної ради.

Відтак відбулися засідання постійних депутатських комісій районної ради, де брав участь і заступник голови районної ради Горват Василь Степанович.

Попередньо були обговорені питання, що виносяться на розгляд чергової сесії районної ради і всі запропоновані питання порядку денного депутатами погоджені.

Прес-служба районної ради

 Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ РАДИ

від 09.11.2016 р. № 19

Про скликання сьомої сесії

районної ради VІІ-го скликання

Відповідно до частини 4 та 9 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати сьому сесію районної ради VІІ-го скликання, пленарне засідання якої провести 23 листопада 2016 року об 11.00 год. київського часу у великому залі районної ради з орієнтовним порядком денним:

Детальніше...

 11 листопада в великому залі Берегівської районної ради було багато гостей. І не дивно, адже районна федерація  футболу підбивала підсумки сезону 2016 року. В залі, окрім переможців та призерів чемпіонату було багато гостей, серед  яких керівництво району, що свідчить про престиж і підтримку футболу в районі.

Першим привітав учасників засідання голова районної  федерації футболу Олександр Чегіль, який у своєму виступу підбив підсумки сезону, а також наголосив на проблемах, які виникли останнім часом у футболі. Виступили перед спортсменами також голова районної адміністрації Іштван Петрушка та голова районної ради Йосиф Шін, які відзначили, що футбол на Берегівщині має особливе соціальне значення. Кожен із керівників району підкреслив важливу роль футболу у районі і пообіцяли і надалі підтримувати розвиток цього виду спорту і постійно сприяти і регулярно надавати підтримку в його подальшій популяризації.

Детальніше...

8 листопада голова Берегівської районної ради Йосиф Шін провів погоджувальну нараду із керівниками депутатських фракцій районної ради. 

Детальніше...

 Співчуття

       Керівництво, депутатський корпус та колектив районної ради висловлює щире, глибоке співчуття заступнику голови районної ради Василю Горват  з приводу важкої втрати, трагічної смерті брата.

 

 Співчуття

       Керівництво, депутатський корпус та колектив районної ради висловлює щире, глибоке співчуття депутату Ласлову Баканчош з приводу важкої втрати, смерті тещі.

 Вітаємо! 

          На днях День народження святкувала депутат районної ради Єлизавета БІРІКІ.

З цієї нагоди вітаємо її, бажаємо іменинниці міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту, миру і злагоди, невичерпних життєвих сил та благополуччя. Нехай у справах, які започаткувала, будуть запорукою енергійність, цілеспрямованість та бажання досягти нових висот. 

З повагою: керівництво, депутатський корпус
та колектив районної ради

 Вітаємо! 

          На днях Дні народження святкували сільські голови с. Бадалово Імре САЛАІ та с. Нижні Ремета Олександр ПОДМЯТНІКОВ .
        З цієї нагоди вітаємо їх, бажаємо іменинникам міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту, миру і злагоди, невичерпних життєвих сил та благополуччя. Нехай у справах, які започаткували, будуть запорукою енергійність, цілеспрямованість та бажання досягти нових висот. 

 

З повагою: керівництво, депутатський корпус
та колектив районної ради

 Вічна пам’ять Тібору Тіборовичу

fotorcreatedСьогодні, 20 жовтня, колишньому голові Берегівської райдержадміністрації Тібору Гітману мало виповнитись 74 роки. Доля вирішила інакше і забрала його раніше…

Ми дякуємо за роки Вашого життя, відданих державній службі, за наполегливість та відданість обраній справі.

Колективи адміністрації та районної ради в скорботі схиляють голови.

 Засідала сесія Берегівської районної ради

dsc_0228Сьогодні відбулося засідання шостої сесії Берегівської районної ради, участь у якому взяв перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Матій, керівники правоохоронних органів, структурних підрозділів РДА установ району, ЗМІ.

Згідно порядку денного, депутати розглянули низку питань, серед яких: про стан дорожнього господарства району, про роботу з підготовки до навчального року, стан матеріально-технічної бази освітніх закладів району, про районну Програму “Дитячий майданчик”, про зміни до Програми допомоги соціально незахищеним верствам населення “Турбота”, про внесення змін до районного бюджету.

Детальніше...

Голова Берегівської районної ради Йосиф Шін провів погоджувальну нараду із представниками депутатських фракцій районної ради, на яку було запрошено голову райдержадміністрації Іштвана Петрушку, першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Матія та заступника голови районної ради Василя Горвата. У ході своєї роботи депутати одноголосно погодили дату та порядок денний другого пленарного засідання шостої сесії районної ради VІІ-го скликання, яка запланована на 13 жовтня поточного року.

 Берегівська районна рада
Закарпатської області

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ РАДИ

від _ 05.10.2016 __ р. _16_

м.Берегово

Про проведення другого пленарного засідання
шостої сесії районної ради VІ I -го скликання

Відповідно до частини 4 та 10 статті 46, пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» провести друге пленарне засідання шостої сесії районної ради VІІ-го скликання 13 жовтня 2016 року о 16 год. київського часу у великому залі районної ради з орієнтовним порядком денним:

Детальніше...

30 вересня Берегівська угорська гімназія імені Бетлена Габора святкує своє 25-річчя.

 Директору навчального закладу, Арпаду Сабову, є чим пишатися - найуспішніша школа району, випускники - переможці різноманітних творчих конкурсів, входить до п'ятірки кращих навчальних закладів області за числом призерів шкільних олімпіад.

Детальніше...