П'ятниця., 25. травня 2018

 Відбулося друге пленарне засідання V сесії районної ради 

Затверджено програму відведення і вилучення земель під об’їзну дорогу

    Сьогодні, під головуванням Йосифа Шіна, відбулося друге пленарне засідання п’ятої сесії районної ради, участь у якому взяв і голова Берегівської РДА Іштван Петрушка, його заступники Віталій Матій та Федір Бімба, народний депутат України Василь Брензович, керівники правоохоронних органів, структурних підрозділів райдержадміністрації, селищний, сільські голови та представники ЗМІ.

   Перед її відкриттям голова районної ради представив присутнім нещодавно призначеного нового керівника Берегівської поліції Євгена Калитича і привітав усіх поліцейських з їх професійним святом.

   На засіданні розглянули ряд важливих питань. Серед основних затверджено програму відведення та вилучення земельних ділянок під об’їзну дорогу навколо Берегова, яка має стратегічне значення. Загалом потрібно вилучити 107 ділянок, окремі з яких знаходяться на території Дийдівської та Астейської сільських рад. Декілька ділянок повинна вилучити також Берегівська міська рада, яка напередоні теж розглядала це питання.
    Депутати проголосували зміни до рішення другої сесії районної ради сьомого скликання “Про районний бюджет на 2016 рік”. Про них присутніх інформувала начальник фінансового управління РДА Олена Ваш.
    Народні обранці затвердили і технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Великобактянської сільської ради.
    Розглянули два додаткові питання порядку денного, а саме: про комплексну програму профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2016-2020 роки і про прийняття коштів на здійснення видатків по наданню послуг з охорони здоров’я.

13932793_646328655522617_7284485585161645851_n

    Насамкінець перед присутніми виступив народний депутат України Василь Брензович. Він коротко розповів про роботу Верховної Ради, участь в її засіданнях посланців від Закарпаття, зупинився на завданнях, які потрібно вирішувати парламентаріям найближчим часом.
    В роботі сесії взяли також участь депутати обласної ради Міклош Товт та Гейза Гулачі.

    По завершенню сесії голови районної ради Йосиф Шін та РДА – Іштван Петрушка разом з Василем Брензовичем та очільником Берегівського міськрайонного олімпійського осередку, депутатом райради Тихомиром Гейці з нагоди відкриття літніх Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро підняли перед фасадом адмінбудівлі РДА та райради олімпійський прапор.