П'ятниця., 25. травня 2018

 На чергові сесії районної ради затверджено Програму, реалізація якої дозволить прискорити початок будівництва об’їзної дороги навколо Берегова

7 вересня під головуванням Йосифа Шіна відбулось засідання шостої сесії районної ради, в якому взяли участь заступник голови ради Василь Горват, перший заступник голови РДА Віталій Матій, голови селищної та сільських рад, керівники правоохоронних органів та структурних підрозділів РДА, представники ЗМІ.
Серед ключових питань порядку денного – затвердження Програми відведення та вилучення земель для суспільних потреб на 2016-2019 роки. Необхідність її прийняття обумовлена прискоренням початку продовження будівництва об’їзної дороги навколо Берегова. Загалом треба вилучити 65 ділянок, що розташовані за маршрутом траси. Більшість з них знаходиться на території Астейської та Дийдівської сільських рад.
Пропонуються кілька варіантів даного процесу: допомогти довести до ладу документи громадян та викупити землю, надати альтернативні ділянки або ж у разі відмови власників відчужити ділянки в судовому порядку.


На сесії внесли також зміни до Програми забезпечення державної безпеки в Берегівському районі, матеріально-технічного забезпечення Берегівського районного відділу управління Служби безпеки в Закарпатській області на 2016-2020 роки, Програми підвищення ефективності виконання повноважень органами виконавчої влади щодо реалізації державної регіональної політики на 2016 2018 роки та до рішення другої сесії районної ради “Про районний бюджет на 2016 рік”.
Всі розглянуті Програми та зміни до них прийняті одноголосно.
На пропозицію голови районної ради Йосифа Шіна шосту сесію залишили відкритою, адже незабаром буде необхідність вносити зміни до районного бюджету та розглянути ряд важливих соціальних питань.
На завершення перший заступник голови РДА Віталій Матій поінформував присутніх про програму фестивалю “Берег-фест”, який район проводитиме разом з містом. Свято відбудеться 23-25 вересня. Основні районні заходи проходитимуть в суботу, 24 вересня, на стадіоні в Яноші.