Вівторок., 17. липня 2018

 Берегфест–Hazaváró Fesztivál 2016 стартував!

 23 вересня, розпочався перший день міськрайонного фестивалю “Берегфест 2016” – найяскравіша подія осені на Берегівщині.

В урочистих заходах, з нагоди відкриття «Берегфесту», взяли участь: керівництво району та міста – Іштван Петрушка, Йосиф Шін та Золтан Бабяк, керівництво облдержадміністрації та обласної ради – Геннадій Москаль і Михайло Рівіс, а також високоповажні гості з Угорщини – Іштван Грежа – Міністерський комісар, Йожеф Бочкоі – державний секретар з питань економіки міністерства закордонних справ Угорщини, Оскар Шестак – Голова загальних зборів – органу самоврядування Соболч – Сатмар – Березької області, а також консули, депутати, керівники та члени делегацій з міст побратимів, голови районних державних адміністрацій області, керівники правоохоронних органів, освітяни, медики, працівники культури, духовенство.

Звісно ж, спочатку містян та гостей вітав «господар свята» – міський голова Золтан Бабяк. З вітальними словами також виступили Геннадій Москаль, Михайло Рівіс та Іштван Грежа.

У ході урочистостей, відбулося підписання програми розвитку співробітництва між Закарпатською областю України та Саболч-Сатмар-Березькою областю Угорщини на 2017 рік.

Чудовим і яскравим видався парад-колона навчальних закладів міста Берегова. Учасники ходи дивували яскравими костюмами, декораціями та іншими сюрпризами.

dsc_0103Обласне керівництво відвідало ярмарок у центрі міста та поспілкувалося з гостями фестивалю. Неабияку цікавість серед перехожих викликав візит голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля.

Отож свято розпочалося! На сцені тривають виступи художніх колективів.
Програма «Берегфесту» на цьому не вичерпалася. Чекаємо всіх на святкуванні!

 

 

Поделиться в соц. сетях