П'ятниця., 22. червня 2018

 dsc_024451 -й “BEREG FEST” у селі Яноші

24 вересня, в селі Яноші на стадіоні Дьордя Борно, проведено святкування 51 фестивалю «Берегфест». Вперше цього року фестиваль проводився спільно з містом Берегово.

 

Це було неймовірне святкове дійство! Нарешті свято, присвячене дружбі, гостинності та дарам природи повернулося в село, звідки і бере початок.

Спершу, святкова колона із прикрашеними возами, у супроводі музик, рушила з центру села до стадіону імені Дьордя Борно. Участь у святковій ході взяли керівники району – Іштван Петрушка та Йосиф Шін, заступник голови облдержадміністрації Віктор Мікулін, Берегівський міський голова Золтан Бабяк, спеціальна гостя фестивалю – Ірина Галай,керівники міст-побратимів з Угорщини, колектив райдержадміністрації, районної та сільської рад, актив села Яноші, мистецькі колективи району.

Це захоплююче дійство зацікавило і туристів, і жителів села.

 

Після урочистої ходи, керівництво району та області привітало гостей фестивалю.

dsc_0065 dsc_0184

«Наш фестиваль має піввікову історію, свої традиції, з кожним роком ми удосконалюємося і змінюємося. Але незмінним залишається основна ідея свята. БЕРЕГ ФЕСТ– це дружба і гостинність без кордонів! Тут – усі – друзі і побратими, незважаючи на мову і географічну відстань.

dsc_0102Я щиро вдячний усім, хто завітав на наше свято! Бажаю Вам гарного настрою, незабутніх вражень і приємного відпочинку!», – побажав голова райдержадміністрації Іштван Петрушка.

Гостей також вітали заступник голови Закарпатської ОДА віктор Мікулін та голова села Яноші – Іштван Барта.

Потім відбулося нагородження відзнаками «Почесний громадянин Берегівського району» та запалення символічного фестивального вогню. Ну і звісно, топтання винограду.

Берег Фест 2016 триває. У програмі спортивні змагання, виступи фольклорних колективів та багато іншого.

Гарного святкування!