Середа., 18. липня 2018

beregfest Найкращі учасники BEREG FEST 2016

Під час проведення 51- го фестивалю «Берег Фест 2016/ BEREG FEST 2016», села району представляли свій колорит, звичаї і самобутню культуру. Звісно, активну участь у підготовці виставки брали керівники сільрад, будинків культури та освітяни району.

«Хочу подякувати від імені райдержадміністрації та районна ради всім сільським головам, які підтримали нашу ініціативу та взяли активну участь у організації та проведенні цьогорічного BEREG FEST, керівникам освітніх закладів та закладів культури району. Наші успіхи можливі тільки коли ми разом будемо працювати для блага рідної Берегівщи! Тому щиро вдячний всім, хто доклав зусиль до проведення Берег Фест 2016/ BEREG FEST 2016. Особлива ж подяка – сільському голові с. Яноші – Іштвану Барта, який прийняв у себе BEREG FEST 2016», – наголосив голова райдержадміністрації Іштван Петрушка.

 

Отож, за оцінками журі, спільними грамотами Грамотами   райдержадміністрації та районної ради відзначено:

У «Конкурсі на краще приготування традиційних народних страв на міськрайонному фестивалі „Берег-фест –  Bereg Feszt „Hazaváró” Fesztivál” – сільські ради Бадалово, Рафайново, Оросієво;dsc_0037

У «Конкурсі на найкращі намети» – сільські ради – Батрадь, Батьово, Бене;

 «Найкраще оформлення воза» – Нижньореметівська сільська рада, Дийдянська сільрада та Мочолівська сільрада

«Найкраща виставка дарів природи» – грамоти отримали загальноосвітні школи сіл Чома, Яноші та Астей.

Також, за багаторічну роботу у ЗМІ та численні публікації про дружбу і співпрацю людей різних національностей, відомого журналіста Михайла Папіша нагороджено Грамотою голови райдержадміністрації та районної ради.