Вівторок., 17. липня 2018

14448979_674737966015019_779530863942439620_n День працівників освіти

Традиційно, у першу неділю жовтня в Україні відзначається День працівників освіти, який в народі названий Днем вчителя.

Отож, саме з цієї нагоди, вчора у залі районної ради відбулися урочисті заходи. Свято розпочалося із теплих привітань наймолодших учасників концерту – талановитих дошкільнят – вихованців Свободянського та Берегуйфалівського дошкільних навчальних закладів, які своєю щирістю одразу створили святковий настрій.

Потім освітян району вітали начальник відділу освіти, молоді та спорту Берегівської райдержадміністрації – Дьенді Шімон, голова райдержадміністрації – Іштван Петрушка та голова районної ради – Йосиф Шін.

 

«Бути вчителем – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям і людяністю. Щира подяка вам за віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм», – побажав голова райдержадміністрації.

Також, під час святкового концерту було нагороджено кращих педагогічних працівників району.
А ще, цьогоріч велику освітянську родину нашого району поповнили молоді вчителі – і для них теж підготували квіти і пам’ятки від керівництва.

Як відмітила начальник відділу освіти, молоді та спорту Берегівської РДА Дьенді Шімон, якщо педагог поспішає до навчального закладу, радіє кожній зустрічі з дітьми, тоді і діти поспішатимуть до навчального закладу і щиро радітимуть кожній зустрічі зі своїм педагогом.

Тому молодим педагогам бажали натхнення і вдячних учнів і ніколи не відступати від своїх прагнень.

Та, попри свято, життя вносить свої корективи. Так, напередодні професійного свята, відійшла у вічність невтомний трудівник – Фреган Софія Андріївна – директор Свободянської ЗОШ І ст.. Всі присутні вшанували пам’ять Софії Андріївни хвилиною мовчаня.

А учительське свято продовжилося чудовими концертними номерами від вихованців мистецьких шкіл та гуртків районного будинку дитячої творчості.

Шановні вчителі, успіхів вам, сил і наснаги. А ще миру злагоди і добра у родинах! Найкращий подарунок для вас – це успіхи ваших учнів. Чудовий святковий концерт – це ваших рук справа. Ви маєте пишатися своїми талановитими вихованцями!

З Днем працівників освіти!