Вівторок., 17. липня 2018

 Засідала сесія Берегівської районної ради

dsc_0228Сьогодні відбулося засідання шостої сесії Берегівської районної ради, участь у якому взяв перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Матій, керівники правоохоронних органів, структурних підрозділів РДА установ району, ЗМІ.

Згідно порядку денного, депутати розглянули низку питань, серед яких: про стан дорожнього господарства району, про роботу з підготовки до навчального року, стан матеріально-технічної бази освітніх закладів району, про районну Програму “Дитячий майданчик”, про зміни до Програми допомоги соціально незахищеним верствам населення “Турбота”, про внесення змін до районного бюджету.

dsc_0226Також, про хід реформування органів УМВС в Берегівському районі інформував керівник Берегівського відділу поліції – полковник Євген Калитич.
Зокрема, він розповів, що в ході реформування, в Берегівському відділі поліції створено 4 сектори реагування патрульної поліції, які цілодобово патрулюють вулиці міста та району. Штатна чисельність особового складу складає 119 атестованих працівників. В найближчий час будуть затверджені постійні штати Берегівського відділу поліції.

 

З усіх питань прийнято відповідні рішення.