Вівторок., 17. липня 2018

Відбулися засідання постійних депутатських комісій

DSC_0061

Відбулися засідання постійних депутатських комісій Берегівської районної ради, в роботі яких взяли участь заступник голови Берегівської районної ради – Горват В.С., голова РДА – Петрушка І. Ш. та його заступник Матій В. О., а також начальники управлінь та відділів РДА.

        Серед перших питань порядку денного був звіт голови районної державної адміністрації – Петрушка І. Ш. про здійснення райдержадміністрацією делегованих їй районною радою повноважень.

        Далі звітував  начальник управління Пенсійного фонду України в Берегівському районі – Кордош О. Т. про підсумки роботи управління за 2016 рік та перспективи подальшої діяльності на території Берегівського району.

        Про підсумки роботи за 2016 рік інформував і директор Берегівського міськрайонного центру зайнятості – Фанта М. М. Окрім звіту він інформував і про те, що на жаль, міськрайонний центр зайнятості ліквідовуватимуть(в стані ліквідації він знаходитиметься до 2-х років), але не в повному обсязі. Функціонуватиме він і надалі, але вже як філія Обласного центру зайнятості.

        Під час комісій депутати розглянули проекти рішень чергової сесіїт а обговорили всі питання порядку денного, серед яких особливу увагу звернули на питання щодо діяльності УДППЗ “Укрпошта” у 2016 році та перспективи подальшої діяльності.

Керівник згадуваного підприємства - Войтко В. О. акцентував увагу на тому, що в Берегівському районі надзвичайно гостро стоїть питання кадрового забезпечення поштових відділень і звернувся до голів сільських рад та влади району з проханням допомогти у вирішенні цієї проблеми. Адже, функціонування поштових відділень у населених пунктах району досить важливе, так як вони забезпечують доставку і виплату пенсій, а також прийом платежів за комунальні послуги.

Насамкінець депутатами було заслухано звіт начальника фінансового управління РДА, - Ваш О. М. про виконання районного бюджету за 2016 рік та прийняте рішення щодо внесення змін до рішення сьомої сесії районної ради VII-го скликання від 23 грудня 2016 року №154 “Про районний бюджет на 2017 рік”.

        Отож, постійними депутатськими комісіями прийняті рішення щодо винесення всіх питань порядку денного на розгляд чергової сесії, пленарне засідання якої заплановано на 24 лютого.