Вівторок., 17. липня 2018

Засідання восьмої сесії Берегівської районної ради VII скликання

16864527_755781594577322_9018579153884231067_nСьогодні відбулося пленарне засідання восьмої сесії Берегівської районної ради VII скликання.

В роботі сесії взяли участь голова районної ради Йосиф Шін, голова райдержадміністрації Іштван Петрушка, депутат обласної ради Мікловш Товт, керівники відділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

На порядок денний винесено 22 питання, серед яких – звіт голови райдержадміністрації про виконання райдержадміністрацією делегованих повноважень за 2016 рік, про виконання районного бюджету за 2016 рік, про внесення змін до бюджету на 2017 рік внесення змін до районних Програм з питань охорони здоров’я.

Звіт голови райдержадміністрації Іштвана Петрушки про здійснення райдержадміністрацією делегованих їй районною радою повноважень депутати підтримали одноголосно. Голова райдержадміністрації подякував керівництву районної ради, всьому депутатському корпусу та керівникам фракцій за співпрацю та підтримку.

«Незважаючи на економічні труднощі та різні політичні погляди, нам вдалося досягнути позитивних результатів. Але разом з тим, залишається ще багато проблем, які ми маємо вирішувати спільно. Бо тільки при консолідації сил і наполегливості усіх гілок влади – ми зможемо досягти успіху та забезпечити стабільний розвиток району», – наголосив Іштван Петрушка.

В ході засідання, депутати також розглянули звіт про результати роботи Берегівського міськрайонного центру зайнятості, ПАТ «Укртелеком», УДЗПП «Укрпошта», підсумки роботи Пенсійного фонду в Берегівському районі.

З усіх питань, результати роботи на території району УДЗПП «Укрпошта» викликало найбільше протиріч. Отож депутати райради визнали роботу «Укрпошти» незадовільною, і в подальшому будуть прийматися відповідні міри.

З інших питань було прийнято відповідні рішення.