Понеділок., 21. травня 2018

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Берегівська районна рада згідно зі ст.5 Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» оголошує громадське обговорення питання щодо присвоєння імені фізичної особи Бертолона Ліннера Берегівській центральній районній лікарні.

Інформація та біографічна довідка особи, на присвоєння імені якого претендує Берегівська центральна районна лікарня, розміщені на офіційному WEB - порталі органів місцевого самоврядування Берегівського району  www.beregvidek.uz. ua/ та у районній газеті «Вісник Берегівщини».

Пропозиції і зауваження приймаються протягом двох місяців з моменту оприлюднення інформації про проведення громадського обговорення та можуть направлятися на електронну адресу   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , або у письмовому вигляді за адресою: загальний відділ Берегівської районної ради, вул. Мукачівська, 6, м. Берегово.

Організатори громадського обговорення – Берегівська районна рада.

 

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення з питання присвоєння імені фізичної особи Бертолона Ліннера Берегівській центральній районній лікарні

З метою залучення представників громадськості до розгляду пропозицій щодо присвоєння імені фізичної особи Бертолона Ліннера, який усе своє життя присвятив лікувальні справі Берегівській центральній районній лікарні та врахування їх думки під час прийняття районною радою відповідного рішення, відповідно до вимог Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Берегівська районна рада оголошує проведення громадського обговорення з питання присвоєння імені Бертолона Ліннера центральній районній лікарні.

Бертолон Ліннер народився у 1887 році у місті Берегово. Середню освіту здобув у 1906 році у Берегівській гімназії після чого поступив на навчання до Будапештського медичного університету, який успішно завершив у 1911 році. У 1919 році став завідувачем хірургічного відділення Берегівської лікарні, роботу у якій не покинув аж до самої смерті у 1969 році. За 60 років роботи на хірургічній ниві провів більше 46000 операцій, детальний реєстр яких вів власноруч. Його професійні здібності та добрі справи у лікувальній справі зробили його ім’я відомим далеко за межами Берегівщини і Закарпаття. В честь добрих та корисних справ, які він робив для місцевих жителів на території Берегівської ЦРЛ встановлено його бюст.

Пропозиції і зауваження від фізичних та юридичних осіб, громадських об’єднань приймаються протягом двох місяців з моменту оприлюднення інформації про проведення громадського обговорення на офіційному WEB - порталі органів місцевого самоврядування Берегівського району  www.beregvidek.uz.ua/  та у районній газеті «Вісник Берегівщини». Усі пропозиції та зауваження подаються в письмовій формі за адресою: 90202, м. Берегово, вул. Мукачівська, 6 (загальний відділ районної ради кабінет №39 ) телефон-факс 2-45-27 або ж надсилаються електронною поштою на адресу   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ,  із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає. Кінцевий термін подання 15 червня 2017 року.

Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження. Анонімні пропозиції не будуть реєструватись та розглядатись!

Відповідальна особа за проведення громадського обговорення – Начальник відділу організаційного та правового забезпечення діяльності ради - Гребенюк МаріаннаВолодимирівна. 

Результати громадського обговорення будуть оприлюднені після закінчення строку подання пропозицій (зауважень) на офіційному WEB - порталі органів місцевого самоврядування Берегівського району  www.beregvidek.uz .ua та у районній газеті «Вісник Берегівщини».