Середа., 20. червня 2018

Відбулося 11-а сесія Берегівської районної ради VII скликання

Берегівська районна державна адміністрація fényképe.Сьогодні, 28 липня, відбулося засідання одинадцятої сесії Берегівської районної ради VII скликання.

В роботі сесії взяли участь голова районної ради Йосиф Шін, його заступник – Василь Горват, заступник голови райдержадміністрації – Федір Бімба, депутати районної та обласної ради, представники ЗМІ.

Насамперед, депутати та запрошені вшанували хвилиною мовчання загиблих закарпатців у зоні АТО.

Потім приступили до розгляду питань порядку денного. Так, керівник Берегівської міжрайонної прокуратури Жилкін В.В. інформував про результати роботи прокуратури у І півріччі 2017 року.

У результаті засідання сесії, було схвалено внесення змін до районного бюджету та зміни  до районних Програм:и «Цукровий та нецукровий діабет», «Забезпечення державної безпеки в Берегівському районі, матеріально-технічного забезпечення Берегівського РВ Управління СБУ», «Програми природоохоронних заходів  по Берегівському району  на 2017-2018рр.».

Також, депутатами підтримано рішення про присвоєння Берегівській районній лікарні імені Бертолона Ліннера.

DSC_0038 І на завершення, керівництво районної ради привітало депутата Брауна Адальберта Олександровича з днем народження, який він відзначав вчора – 27 липня.