Середа., 18. липня 2018

 Дошкільний навчальний заклад с. Чома

Станом на сьогоднішній день у Дошкільному Навчальному Закладі діє одна старша група, яку відвідує 17 дітей. Дитячому садку є велика, світла ігрова кімната, окремі спальня, кухня і санвузел. Забезпечений комп’ютером, телевізором і DVD. За останні два роки проведено капітальні і поточні ремонти приміщень.  До садка відноситься велике подвіря, з спортивним майданчиком.

  

 

 

  Фельдшерсько Акушерський Пункт

У центрі села Чома розташований Фельдшерсько Акушерський Пункт, у якому  працює завідуючим понад 30 років Бан Іван Іванович. Вагітних і новонароджених приймає акушерка. Для кращого забезпечення населення села медикаментами першої необхідності, при пункті відкрито аптеку. Щорічно проводяться поточні ремонти приміщень, проведено газове опалення і водопровід.  

 

 Сільський Будинок Культури

В Сільському Будинку Культури і по сьогоднішній день розташовано Чомська сільська рада і сільська бібліотека. При Будинку культури діють 8 гуртків, які відвідує біля 150 дітей віком від 6 до 16 років. На протязі року проводиться 15 мироприємств, наприклад День Матері, День села Чома, День Захисту Дітей, День Святого Миколая тощо. Кращі гуртки такі як «Бетлегем» приймають участь не тільки у районних та обласних конкурсах а і за кордоном.  Книжковий фонд сільської бібліотеки складає 10 000 книг. Будівля Сільського Будинку Культури з 1998 року знаходиться в аварійному стані, прилегла територія упорядкована.

 Чомська Загальноосвітня Школа І-ІІІ ст..

Чомську ЗОШ І-ІІІ ст. на даний час відвідує 123 учнів. Навчання проводиться на український та угорській мовах. Дітей з навколишніх сіл до Чоми підвозить і відвозить шкільний автобус. При школі діє музикальна школа та різні гуртки. Учні систематично приймають участь в районний та обласних олімпіадах. В школі проведено газове опалення, в даний час закінчується ремонт спортзалу.