Середа., 20. червня 2018

Роз’яснення по питаннях пенсійного забезпечення на зустрічі із трудовим колективом

5 червня 2018 року фахівцем Виноградівського об’єднаного управаління Пенсійного фонду України Закарпатської області Біланчук С.В. проведено зустріч з трудовим колективом Олешницької сільської ради.

Детальніше...

УВАГА
ОГОЛОШЕННЯ!

Кідьошська сільська рада повідомляє, що згідно рішення 30 сесії 7-го скликання Кідьошської сільської ради № 224. від 06 квітня 2018 року затверджена технічна документація з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту села Кідьош, яка вступає в дію від 01.01.2019 року.

 

Вітаємо!

          На днях Дні народження святкували сільський голова с. Бене Степан ВІНЦЕ та сільський голова с. Шом Аттіла ГЕГЕДЮШ.

З цієї нагоди вітаємо їх, бажаємо іменинникам міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту, миру і злагоди, невичерпних життєвих сил та благополуччя. Нехай у справах, які започаткували, будуть запорукою енергійність, цілеспрямованість та бажання досягти нових висот. 

З повагою: керівництво, депутатський корпус
та колектив районної ради

tanevzaro 2018

Пролунав останній дзвоник

На Берегівщині у школах знову пролунав останній дзвоник.

Випускники та учні з нетерпінням готувались до цього свята, на яке завітали також батьки, рідні та друзі.

Голова Берегівської районної ради Йосиф Шін побував на святі останнього дзвоника у Берегівській угорській гімназії ім.Габора Бетлена, а його заступник Василь Горват у Чомській загальноосвітній школі.

У добру путь та хорошого Вам вибору, шановні випускники!

Пов’язане зображення

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

Берегівська районна рада щиро вітає Вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою!

Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні наймолодших учнів: взято першу сходинку на шляху пізнання.

Випускники ж сприймають останній шкільний дзвоник, як початок дороги у нове, доросле та самостійне життя. Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення. Нехай світлою буде ваша дорога у самостійне життя, вистелена добрими справами, прогресивними ідеями та особистими перемогами! Хай поруч з вами завжди будуть вірні друзі, досвідчені колеги та мудрі наставники! Бажаємо вам знайти свою життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави

Глибоко подяка педагогам і батькам, які вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.

Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!