Середа., 20. червня 2018
Навчалися керівники місцевих рад Берегівщини  

  27 жовтня відбулася нарада–семінар сільських, селищного голів та секретарів виконкомів місцевих рад Берегівського району, участь в якій взяв Андрій Бігарі, голова райради та Ігор Свищо, голова РДА.

Детальніше...

 Відділ державної виконавчої служби Берегівського районного управління продовжує знайомити та роз»яснювати нову редакцію Закону України «Про виконавче провадження»:  

«Порядок звернення стягнення на кошти та інше майно боржника» 

Детальніше...

Керівники Берегівщини провели прийом громадян у с. В. Бакта    

  Цього вівторка, 25 жовтня 2011 року, голова Берегівської районної ради Андрій Бігарі та  голова райдержадміністрації Ігор Свищо провели виїзний прийом громадян у с. Велика Бакта, що на Берегівщині.  

Детальніше...

 Енергозбереження серед пріоритетів на Берегівщині 

 Цього четверга у Гатянській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася нарада-семінар директорів шкіл Берегівського району, на якій розглянуто чимало актуальних проблем освіти, діяльності навчальних закладів. Участь у нараді взяли й керівники Берегівщини, зокрема  голова районної ради Андрій Бігарі та його заступник Адальберт Браун, голова райдержадміністрації Ігор Свищо та його перший заступник Михайло Ляшко.

Детальніше...

З проблемами — до представника Уповноваженого ВРУ з прав людини  

  Цієї середи Василь Кузьо, представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Ніни Карпачової у Закарпатській області приймав громадян у місті Берегово, у приміщенні районної ради.

Детальніше...