Середа., 21. березня 2018

До 1 квітня 2018 року депутати районної та місцевих рад, а також посадові особи місцевого самоврядування , повинні подавати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій
держави або місцевого самоврядування 
за минулий рік.

До уваги депутатів районної та місцевих рад, а також посадов их ос іб місцевого самоврядування !

Повідомляємо, що відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» починаючи з січня 2017 рокуособи, зазначені у пункті 1, підпункті «а» пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, а цедепутати районної та місцевих рад, а також посадові особи місцевого самоврядування зобов’язані щорічно до 1 квітня поточного року подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Детальніше...

ПРО ПІДСУМКИ РОБОТИ ЗА 2017 РІК ВИНОГРАДІВСЬКОГО ОБ’ЄДНАНОГО УПРАВЛІННЯ ПФУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Робота Виноградівського об’єднаного управління ПФУ Закарпатської області в поточному році спрямовувалась на реалізацію завдань, визначених законами України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування”, “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування”, завдань та доручень головного управління ПФУ в Закарпатській області та Пенсійного фонду України. Фінансування та виплата пенсій проводилась управлінням у відповідності до встановлених графіків. Заборгованості по виплаті пенсій станом на 1 січня 2018 року немає.

Детальніше...

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ РАДИ

від _ 07.02.2018 __ р. № _ 2_ 
м.Берегово

Про скликання п’ятнадцятої сесії
районної ради VІІ-го скликання

Відповідно до частини 4 та 9 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати п’ятнадцяту сесію районної ради VІІ-го скликання, пленарне засідання якої провести 23 лютого 2018 року об 11.00 год. київського часу у великому залі районної ради з орієнтовним порядком денним:

Детальніше...

Вітаємо! 

          На днях Дні народження святкували сільські голови с. Берегуйфалу Лайош ШЮТЕВ та с. Варі Елемір ШОЛОМОН.

З цієї нагоди вітаємо їх, бажаємо іменинникам міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту, миру і злагоди, невичерпних життєвих сил та благополуччя. Нехай у справах, які започаткували, будуть запорукою енергійність, цілеспрямованість та бажання досягти нових висот.

З повагою: керівництво, депутатський
корпус 
та колектив районної ради