Вівторок., 16. січня 2018

10325150 1690936971176253 1474975700163550690 nВітаємо!

          На днях Дні народження святкували депутат районної ради Єлизавета БІРІКІ та сільський голова с. Нижні Ремета Олександр ПОДМЯТНІКОВ.

З цієї нагоди вітаємо їх, бажаємо іменинникам міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту, миру і злагоди, невичерпних життєвих сил та благополуччя. Нехай у справах, які започаткували, будуть запорукою енергійність, цілеспрямованість та бажання досягти нових висот.

З повагою: керівництво, депутатський корпус
та колектив районної ради

Інформація Виноградівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України

ІЗ НАСТУПНОГО РОКУ «КУПИТИ» СТРАХОВИЙ СТАЖ

БУДЕ УДВІЧІ ДОРОЖЧЕ

  Пенсійна реформа істотно змінює умови виходу на пенсію для українців, зокрема переглядає вимоги до кількості років страхового стажу.

          Вже з 1 січня 2018 року вийти на пенсію українці зможуть у 60, 63 або 65 років залежно від накопиченого за роки трудової діяльності страхового стажу.

          Зокрема, в 60 років можна вийти на заслужений відпочинок, маючи 25 років стажу, а в 63 роки – з 15-25-ма роками роботи. Зі стажем 15 років право виходу на пенсію матимуть тільки у 65 років.

Детальніше...

Інформація Виноградівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України 

    До уваги нотаріусів!

            11 жовтня 2017 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», яким, зокрема, внесені зміни до  Закону України «Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування»  та передбачено, що нотаріальне посвідчення договорів купівлі-продажу нерухомого майна здійснюється за наявності документального підтвердження сплати збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з операцій купівлі-продажу нерухомого майна.

Детальніше...

Засідання тринадцятої сесії районної ради

DSC_0027В роботі сесії взяли участь голова районної ради Йосиф Шін, його заступник – Василь Горват, голова райдержадміністрації Іштван Петрушка, керівники структурних підрозділів РДА, представники ЗМІ.

Депутати розглянули та винесли рішення з 22-х питань, серед яких: підготовка бюджетних установ району до роботи  в осінньо-зимовий період,розгляд проекту Схеми планування територій Берегівського району, внесення змін до районного бюджету, внесення змін до Програми відведення та вилучення земель Берегівського району для суспільних потреб.

csokor1Вітаємо!

          На днях День народження святкував сільський голова с. Бадалово Імре САЛАІ.

З цієї нагоди вітаємо його, бажаємо імениннику міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту, миру і злагоди, невичерпних життєвих сил та благополуччя. Нехай у справах, які започаткував, будуть запорукою енергійність, цілеспрямованість та бажання досягти нових висот.

З повагою: керівництво, депутатський корпус
та колектив районної ради