Середа., 21. березня 2018

10325150 1690936971176253 1474975700163550690 n                                                                      Вітаємо!                                                               

          На днях Дні народження святкували депутати районної ради Дюло ФОДОР, Ласло БАКАНЧОШ, Отто ВАШ, Віктор БАРАТЕЙ та Дьизив ТОВТ.

З цієї нагоди вітаємо їх, бажаємо іменинникам міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту, миру і злагоди, невичерпних життєвих сил та благополуччя. Нехай у справах, які започаткували, будуть запорукою енергійність, цілеспрямованість та бажання досягти нових висот.

З повагою: керівництво, депутатський корпус
та колектив районної ради

 

20180131 111409Керівники депутатських фракцій визначилися із датою пленарного засідання чергової сесії районної ради,

яку планується скликати на передостанній тиждень лютого цього року. Так, погоджувальна рада голів фракцій провела своє засідання за ініціативи та участі голови районної ради Йосипа Шіна, голови райдержадміністрації І. Петрушки та його першого заступника В.Матія, а також керівників фракцій (Т. Біров - Демократична партія угорців України, О. Ваш – КМКС-ПУУ, З.Ковач - Єдиний Центр та Н.Граб – БПП-Солідарність).

Детальніше...

Linner

Відповідно до рішення районної ради Берегівська центральна районна лікарня вже офіційно носить ім’я лікаря-хірурга Берталона Ліннера.

Бертолон Ліннер народився у 1887 році у місті Берегово. Середню освіту здобув у 1906 році у Берегівській гімназії після чого поступив на навчання до Будапештського медичного університету, який успішно завершив у 1911 році. У 1919 році став завідувачем хірургічного відділення Берегівської лікарні, роботу у якій не покинув аж до самої смерті у 1969 році. За 60 років роботи на хірургічній ниві провів більше 46000 операцій, детальний реєстр яких вів власноруч. Його професійні здібності зробили його ім’я відомим далеко за межами Берегівщини і Закарпаття.

В честь добрих та корисних справ, які він робив для місцевих жителів його ім’ям названа вуличка, на якій знаходиться районна лікарня, а на подвір’ї лікарні встановлено бронзове погруддя хірурга з великої букви. А нещодавно на Берегівщині відбулася презентація фільму із спогадами про людину з великої букви, якого досі згадують із вдячністю колишні пацієнти та з величезною повагою колеги та друзі.

IMG 4958

Керівники районів Закарпаття обговорили зміни у законодавстві про утримання доріг та результати виконання бюджетів у 2017 році

25 січня цього року на базі Тур’є-Реметівської сільради в Перечинському районі відбулося чергове виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Закарпатської обласної ради Михайлу Рівісу у роботі якої від Берегівщини узяли участь голова районної ради Йосип Шін та його заступник Василь Горват.

Детальніше...

Співчуття

      142529172197 tn Керівництво, депутатський корпус та колектив районної ради висловлює щире, глибоке співчуття заступнику голови Берегівської районної державної адміністрації Федіру Бімба з приводу важкої втрати, смерті дружини.