Середа., 21. березня 2018

karacs17

Rózsacsokor3Вітаємо!

          Цими днями Дні народження святкували сільські голови с. Астей Ганна НОДЬ та с. Галабор Барнабаш КОЧІШ.
             З цієї нагоди вітаємо їх, бажаємо іменинникам міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту, миру і злагоди, невичерпних життєвих сил та благополуччя. Нехай у справах, які започаткували, будуть запорукою енергійність, цілеспрямованість та бажання досягти нових висот.

З повагою: керівництво, депутатський корпус
та колектив районної ради

Берегівська районна державна адміністрація fényképe.Сьогодні під керівництвом голови районної ради Йосифа Шін відбулося 2-ге засідання 14-ї сесії Берегівської районної ради, участь у якій взяв і голова райдержадміністрації Іштван Петрушка.

Серед низки питань, які розглядалися, найважливіше - це прийняття районного бюджету на 2018 рік.
Головний фінансовий документ району прийнято - «за» проголосували 21 депутат. З невідомих причин фракція «Єдиний Центр» утрималася від голосування за бюджет району.

Також, у ході засідання, депутати розглянули звіт головного редактора районної газети «Вісник Берегівщини», затвердили Програму підтримки діяльності КЗ «Вісник Берегівщини» на 2018 рік Статут Берегівської ЦРЛ ім. Бертолона Ліннера у новій редакції, прийняли Програму економічного та соціального розвитку району на 2018 рік, схвалили внесення змін до Програми «Цукровий та нецукровий діабет» та розглянули низку інших питань, що забезпечують життєдіяльність району.

Вітаємо!

          80e96c7180c312aa74546975b331882cНа днях День народження святкував водій районної ради Йосип ПОЧАІ.

З цієї нагоди вітаємо його, бажаємо імениннику міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту, миру і злагоди, невичерпних життєвих сил та благополуччя. Нехай у справах, які започаткував, будуть запорукою енергійність, цілеспрямованість та бажання досягти нових висот.

З повагою: керівництво, депутатський корпус
та колектив районної ради