Середа., 20. червня 2018

бюдж комісія 20.04.2018 1

У районній раді знов засідала бюджетна комісія

Сьогодні, 20 квітня, вдруге протягом останніх семи днів за головування Тібора Бірова відбулося позачергове засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань бюджету. Участь у роботі комісії узяли голова районної ради Йосиф Шін та його заступник Василь Горват, а також голова райдержадміністрації Іштван Петрушка із начальницею фінансового управління Оленою Ваш, яка доповідала по питанням порядку денного.

На порядку денному одне питання – погодження розпорядження голови райдержадміністрації від 17 квітня 2018 року №138 «Про схвалення змін до районного бюджету на 2018 рік», яке передбачає перерозподіл коштів районного бюджету на утримання та розвиток автомобільних доріг районного значення (а це стосується п’ятb ділянок доріг, серед яких дорога Попово-Каштаново, В.Бакош – М.Бакош та інші).

На завершення депутати обговорили питання незадовільного стану доріг у районі та висловили свої сподівання щодо якнайшвидшого початку робіт по їх відновленню.

бюдж комісія 20.04.2018 2

Дотація за молодняк великої рогатої худоби.

Відповідно до підпункту 4 пункту 4 та пункту 9 постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018р. № 107 „Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва” одним із напрямів державної підтримки є спеціальна бюджетна дотація за вирощування молодняка великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб у поточному році (далі - дотація за молодняк).

Детальніше...

20180412 123049Весняна толока або ж «Майбутнє лісу – у твоїх руках»

12 квітня, в рамках акції «Майбутнє лісу – у твоїх руках» на території лісу Чизай у селі Балажер провели весняну толоку з висаджуванням молодих дерев.

Детальніше...

IMG 20180413 122719

Зустріч представниками ОБСЄ

Наприкінці минулого тижня відбулася зустріч представників Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Івано-Франківського відділення та голови Берегівської районної ради Йосифа Шіна.

Спостерігачі Мірослав Демко та Джорджіо Зельковіч цікавилися станом справ у Берегівському районі, насамперед у сфері децентралізації, роботою органів місцевого самоврядування та загальними питаннями життєдіяльності національних меншин.

Берегівська центральна районна лікарня імені Бертолона Ліннера
оголошення про намір 
передати майно в оренду

Назва та місце знаходження органу, що проводить оголошення:

Детальніше...