Середа., 20. червня 2018

Писанка

Великодні писанки майстрів із Берегівщини серед найкращих в області

Вчора, 29 березня, в Ужгороді на головній площі Закарпаття, що перед облдержадміністрацією, відбувся четвертий обласний фестиваль-конкурс «Воскресни писанко» - 2018.

Детальніше...

РОЗПОЧАТО ПЕРЕРАХУНОК ВІЙСЬКОВИХ ПЕНСІЙ

Головне управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області розпочало перерахунок пенсій військовим пенсіонерам.

У головне управління почали надходити довідки про грошове забезпечення із обласних структур Міністерства внутрішніх справ України та Міністерства оборони України. Із 10 тисяч 418 довідок вже подано: головним управлінням Національної поліції в Закарпатській області – 456 та обласним військкоматом – 1550 довідок.

Детальніше...

На порядку денному транскордонного форму питання спільного характеру

Tisza1

Минулого тижня, 22 березня, в угорському місті Кішварда відбулася міжнародна конференція Європейського об’єднання територіального співробітництва з обмеженою відповідальністю ТИСА на тему «Допомога у євроатлантичній інтеграції України на прикладі Закарпаття» у якій узяла участь делегація із Берегівщини у складі голови Берегівської районної ради Йосифа Шіна, голови Берегівської райдержадміністрації Іштвана Петрушки та Берегівського міського голови Золтана Бабяка, а Закарпаття представляли голова обласної ради Михайло Рівіс та керівники управлінь Закарпатської ОДА.

Детальніше...

Заступник Міністра освіти і науки України відвідав Берегівщину

з робочим візитом (23 березня). Так, Павло Кузьмич Хобзей у приміщенні ЗакарпатсZammin1ького угорського інституту імені Ференці Ракоці ІІ провів зустріч із представниками педагогічної громадськості закладів загальної середньої освіти з угорською мовою навчання, де було обговорено питання створення умов якісного вивчення державної мови. У ході зустрічі було презентовано програми з української мови для 1-2 класів закладів загальної середньої освіти з угорською мовою навчання та обговорено питанняпідвищення кваліфікації вчителів-предметників з удосконалення володіння ними державною мовою.

Детальніше...

15.03.2018

У Берегові відзначили 170-ту річницю Угорської революції та визвольної боротьби 1848-1849 років,

участь у якій також узяло керівництво районної ради. Серед учасників були представники Берегівського та Ужгородського консульств Угорщини, релігійних та громадських організацій Закарпаття, народний депутат України Василь Брензович, депутати Закарпатської обласної, Берегівської районної та міської рад, представники Закарпатської обласної та районної державних адміністрацій тощо. Усі виступаючі зійшлися в одному - головним завданням сьогодення є збереження миру і толерантності на нашій спільній рідній землі, на Закарпатті.

На завершення урочистостей усі бажаючі, серед них Йосиф Шін, Іштван Петрушка та Золтан Бабяк, поклали вінки до пам’ятника відомому угорському революціонеру Шандора Петефі.