Четвер., 21. вересня 2017

  Персональний склад депутатів Берегівської районної ради VІ скликання

 

Прізвище, ім"я та по батькові

Число, місяць, рік народжен-ня

Місце роботи

Посада

Депутатська група "За розвиток Берегівщини"

1

  .jpg

Граб Анатолій Петрович

16.04.1968  відділ матеріально-технічного забезпечення центру Облдержродючість  Завідувач 

2

Мовнуш Ганна Петрівна

07.10.1957

Об'єднаний контрольно-ревезійний відділ в м.Береговота Берегівського р-ну

Начальник

3

Хаща Василь Васильович

07.08.1969

Керівництво територіального управління Голов-автотрансінспекції в Закарпатській обл..

Головний спеціаліст

4

Кидибиц Степан Андрійович

05.05.1958

Відкрите акціонерне товариство «Великобійганське»

Голова правління

5

Баков Віктор Балажович

25.03.1952

ПВБМП «Тиса»

Директор

6

Баков Рудольф Вікторович

10.06.1974

Товариство з обмеженою відповідальністю «Тиса»

Заступник директора

7

Ковач Атілла Габорович

27.04.1968

Товариство з обмеженою відповідальністю «Лагуна»

Директор

8

 

Барта Лівія Шандорівна 30.06.1980 Тимчасово непрацююча 

 

9

Кантор Стефан Стефанович

19.09.1953

Фізична особа підприємець

-

10

Деак Йосип Йосипович

16.12.1969

Фізична особа підприємець

-

11

Маргітич Віталій Михайлович

19.01.1967

Фізична особа підприємець

-

12

Белла Олександр Олександрович

05.03.1957

ПП «Боржава»

директор

13

Товт Міклош Міклошович

05.02.1960

Фізична особа підприємець

-

14

Іванюк Микола Миколайович

06.08.1979

ТОВ "Земля-М"

Юрист-консульт

Фракція Єдиний центр

15

Ерделі Кароль Ендрійович

13.03.1948

Пенсіонер

-

16

Немеш Стефан Миколайович

14.02.1959

ПП «Немеш»

Приватний підприємець

17

Деак Микола-Степан Гейзович

16.10.1952

ТзОВ «Урожай 2000»

Директор

18

 

Ткачова Любов Василівна

13.12.1967 Приватний підприємець -

29

Дудич Стефан Карольович

01.01.1959

Приватний підприємець

-

20

Трикур Федір Федорович

12.07.1966

ТОВ «В.В.Ф.»

Заступник директора

21

Вакаров Іван Михайлович

18.05.1960

Пенсіонер

-

22

Турані Олег Михайлович

07.03.1968

МПП «Цегла»

Заступник директора

23

Томпа Тіберій Іванович

17.05.1950

СП «Хох-Берег ЛТД»

Директор

24

Бак Іван Олександрович

06.12.1967

ТзОВ «Дельта КМБ»

Директор

25

 

 

 

 

 

26

Бейреш Ольга Юріївна

28.10.1963

Приватний підприємець

-

27

  

Товт Марія Олександрівна

11.11.1974 

ЗОШ І-ІІ ст. с. Рафайново

Вчитель

28

Ковтан Марія Василівна

12.03.1971

Бадалівська ЗОШ І-ІІ ст.

Вчитель

29

Шелемба Григорій Григорович

17.03.1952

Приватний підприємець

-

30

Сайкова Каталін Степанівна

31.10.1958

АЗПСМс.Бене

Фельдшер с.Оросієво

Позафракційні депутати

31     
 
Кноблох Юрій Юрійович 16.05.1975 Фізична особа підприємець -

32 

 

Шедер Олена Андріївна

10.10.1958

Берегівська районна рада

Голова

33   Майор Єлізавета Степанівна  08.09.1958 Закарпатський інститут АПВ УААН Головний бухгалтер 

34

Горват Василь Степанович

10.01.1966 Берегівська районна рада  заступник голови

 

35

Петрушка Іштван Шімонович

26.02.1975

Берегівська районна державна адміністрація

Голова

 

 

 

 

 

 

Фракція КМКС

36

Шін Йосиф Бейлович

22.07.1955

-

-

37

Беркі Кароль Іштванович

23.03.1954

Закарпатське угорськомовне педагогічне товариство

Завідуючий контори

38

 

Ілляшович
Віктор Васильович

 

Приватний адвокат

 

39

Ченгері Євген Олександрович

20.07.1948

-

пенсіонер

40

Шін Бейло Бейлович

14.11.1951

ТОВ СП «ХОХ-БЕРЕГ»

Завідувач кадрами

41

Югас Каталіна Альбертівна

03.06.1955

-

пенсіонерка

 

         

42

Йокоб Еріка Золтанівна

01.12.1965

Мужіївська ЗОШ І-Ш ст.

вчитель

43

Ваш Отто Оттович

02.02.1966

Берегівське районне управління Пенсійного Фонду

Головний спеціаліст

44

 

Гей Роланд Гейзович

22.02.1978     

Фракція УМДС

45

Лендєл Василь Васильович

04.09.1972

Відділ освіти Берегівської райдержад-міністрації

Начальник

46

Товт Мікловш Мікловшович

11.08.1963

Приватне підприємство «Дельта»

Директор

47

Баканчош Ласлов Ласлович

29.01.1954

Тимчасово не працює

 

48

Байов Іван Іванович

28.06.1955

ЗОШ І-ІІ ст. с.Велика Бийгань

Директор

49

Малеш Іван Володимирович

08.01.1981

Берегівська центральна районна лікарня

Головний лікар

50

Сабо Арпад Федорович

15.04.1958

Берегівська угорська гімназія

Директор

51

Філе Єлизавета Бейлівна

04.07.1964

Астейська ЗОШ І ст

Директор

52

Пейчі Єва Емерихівна

04.10.1962

Бенянська ЗОШ І-ІІ ст.

Директор

53

Куні Михайло Михайлович

23.09.1957

Тимчасово не працює

-

54

Гейці Тихомир Тихомирович

16.06.1960

Великоберезька ЗОШ І-Ш ст

Директор

55

Якоб Бейло Бейлович

24.02.1961

Гечанська ЗОШ І-ІІ ст..

Директор

56

Орос Шандор Іванович

11.07.1961

ТОВ «Абомікс»

Головний технолог

57

Сегеді Еріка Ендреївна

01.11.1971

Мужіївська ЗОШ І-Ш ст..

Директор

58

Філе Карло Карлович

16.10.1959

Берегівське АТП-12137

Водій

59

Бігарі Андрій Андрійович

6.01.1953

Пенсіонер

-

60

Феєш Тібор Тіборович

11.08.1967

Автошкола ТСОУ Батьово

Майстер водіння

61

 

 

 

 

 

62

 

Біров Тібор Людвикович

 

 

 

 

Браун Адальберт Олександрович

06.11.1960

 

 

 

 

 

27.07.1953

Приватний підприємець

 

 

 

 


Пенсіонер

-

 

 

 

 

 

-